Renault Trafic II Furgon 1.9 dCi 100KM od 2001 - Oceń swoje auto

Furgon
1.9 dCi 100KM od 2001

Ocena Renault Trafic II Furgon 1.9 dCi 100KM od 2001

Renault Trafic II Furgon 1.9 dCi 100KM od 2001

z przebiegiem 22 000 km, wyprodukowany w 2003 roku, manualna skrzynia biegów
~Marian
dodał ocenę 27.11.2011 09:32:16, jeździ tym autem niecały rok

ogólnie jestem zadowolony

powinno być repsze wyciszenie,drgania

Zakupiłem go 6 miesięcy temu i żaczeły się problemy.Regulacja wtrysków i wymiana jednego(mały koszt bo robił szwagier a wtryski dostałem a Irlandii od syna),naprawa rozrusznika 553zL,palące się swiatełka(usuniecie błędów 60zł0,Silnik gasłpo 10 minutach ,można było go odpalic po kilku godzinach.Okazało się nała usterka,przerwany przewód na listwie wtrysków.Po tych naprawach jest bardzo dobrze.Ostatni gdy rano odpale nie mogę wrzucic wstecznego aż do rozgrzania się skrzyni biegów i jest normalnie.Wymienię olej.Ogólnie jestem teraz zadowolony .Jeżdzi mi się jak osobowym ,wygodny i pakowny.Fajna jazda,polecam.

Spalanie 1.9 dCi 100KM od 2001

Diesel [l/100km]
7,9

8,0

8,2

7,6

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

Ladna sylwetka,przestrzeń i wygoda w prowadzeniu

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

reguracja i wymiana jednego wtrysku

naprawa rozrusznika

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 dCi 100KM od 2001