Oceny Rover 25 Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW 1999-2005

Rover 25 Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW 1999-2005 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover 25 Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW 1999-2005

~Sztefan
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Ogólnie Rover jest dobrym autem z pięknym wyglądem (szczególnie 3D). Doglądając do nie go nie spotkamy się z niemiłymi niesodziankami. Używając i wymieniając regularnie olej dobrej klasy oraz zalewając dobre paliwo podniesiemy kulturę pracy silnika i zmniejszymy jego apetyt. Jednynie hamulce pozostawiają do życzenia gdyż oryginalnie są montowane z przodu pojedyńcze tarcze a z tyłu bębny. Auto dobrze wyposażone: Wpomaganie, ABS, 2xAirBag,...
~złom
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
nigdy bym już go nie kupił co chwile sa jakieś problemy słabo sie zbiera i jak na taki silniczek powinien zbierać się błyskawicznie a nie po godzinie . najgorszy samochód jaki do tej pory miałem odradzam!!
~lrgn
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Bardzo solidny samochod za stosunkowo niewielkie pieniadze. Niska cena wynika glownie z \'egzotycznosci\' marki, ale nie ma sie co bac - z uczciwym sercem polecam kazdemu. Zastanawiamy sie aktualnie nad sprzedaniem drugiego samochodu i zakupem jeszcze jednej 25-ki, bo nie mozemy sie z partnerka pogodzic, kto ma jezdzic Roverkiem :)
~mikolajek01@o2.pl
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Dla młodszych użytkowników to idealne auto,komfortowe,szybkie i do tego cechuje sie charakterystyczn a angielską sportową elegancją.Jak na ta cene i wielkość,samochód jest dość komfortowy i bogato wyposażony.Ceny części są przystępne,a auto jest pomyślane tak,że wiele z drobnych napraw można dokonać samodzielnie,nic nie jest "przekombinowane".
~Adam Sieradzki
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Z auta jestem zadowolony. Służy mi już długi czas i przejechałem nim sporo kilometrów bez większych kłopotów. Naprawdę polecam ten model z silnikiem 2.0 tdi. a zapewne też będziecie z niego zadowoleni. Do tego auto ma super wygląd z lekko sportowa sylwetką.
~Yadziah
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Daje 4-ke ze wzgledu tylko i wyłacznie na spalanie.
Dziennik kosztów dla Rover 25 Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
6,6
~bodzia7253
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Autko jest niezawodne. Po serwisie rozżądu, który obligacyjnie należał się ROVERKOWI właściwie nie ma się do czego przyczepić. Może ewentualnie wyciszenie możnaby poprawić.
~DARO
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
jak każde auto ma swoje wady i zalety ale w tym modelu to prawie większość zalet godny polecenia silnik 2.0 iDT
~Krzysiek
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
Samochód jest super! Za takie pieniądze, taki samochód! Z takim silnikiem, niestary, elektronika, klima, 2x airbag itp. - super! polecam wszystkim!
3,1
~romuald
Hatchback 2.0 TD 101KM 74kW
nie wiem co mam tu napisać. Ogólnie nie kupłbym tego auta po raz drugi. Angielska tandeta z nutką pozytywnych cech.
Rover 25 Hatchback