Ocena kierowcy - Saab 9-3 I Hatchback

mk4evr@wp.pl, 14 lat temu
Silnik 2.2 TiD 125KM 92kW
Rok produkcji 2002
Saab 9-3 I Hatchback 2.2 TiD 125KM 92kW 2001-2002 - Oceń swoje auto
Silnik : zakochalem sie w TiD ;) i wydaje mi sie, ze juz nie spojze na benzyne...
Układ elektryczny : padlo oswietlenie bagaznika oraz zarowka w przeciwmgielnym
auto jeszcze ciut wydaje mi sie egzotyczne jak na moje tereny, nie mnie jednak jezdzi sie tym dobrze, wyglada inaczej niz wszystkie popularne marki :) jest po prostu ok
moja 1sza przygoda z dieslem - jestem zachwycony, dobrze przyspiesza, stosunkowo ekonomiczny jak na taka pojemnosc, dobrze sie \"zbiera\" zwlaszcza 3 i 4 bieg
do 5tki musialem sie przyzwyczaic... jest \"kawalek\" za 3ka, a nie jak w poprzednim aucie max w prawo i do gory :D
trzyma sie drogi, dobrze wybiera nierownosci, troche przechyla na zakretach, ogolnie rzecz biorac jezdzi sie komfortowo
z przodu ok, ale- jak juz inni Uzytkownicy zauwazyli- problem jesli stoje 1szy na swiatlach, trzeba sie pochylic :) widocznosc do tylu- szyba spora, ale pod malym katem, trzeba cofac \"na lulsterkach\"
dla mnie ok, troche duzy rozstrzal wszelakich przyciwkow, ale mi sie podoba, sterowanie radia w kierownicy przydatne
dziala, a to najwazniejsze :) szyby nie paruja, w autku chlodno podczas postoju w korkach
dla kierowsy i pasazera z przodu- git, z tylu nie jezdze wiec- trudno :) jakos sie pomieszcza
totalnie odizolowany od swiata w nim nie jestem, lubie slyszec dzwiek silnika... wiec brak totalnego wyciszenia zaliczam na +
jazda w trybie super emeryt nie przyniosla wiekszych rezultatow, ponizej pewnej wartosci zejsc sie juz po prostu nie da:) aktualnie dzienna trasa tylko do pracy wynosi 130km + dodatkowe km na jakies zakupy itp itd, 6.6/100, ni mniej ni wiecej :)
z tym wyposazeniem/rocznikiem/przebiegiem nie udalo mi sie znalezc nic ciekawszego
jak na razie (odpukac) tylko zaroweczki
jak na razie (odpukac) - spokoj

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 TiD 125KM 92kW [l/100km]