Ocena kierowcy - Saab 900 II Coupe

Marcello, 14 lat temu
Silnik 2.0 i 131KM 96kW
Rok produkcji 1994
Saab 900 II Coupe 2.0 i 131KM 96kW 1993-1998 - Oceń swoje auto
Karoseria : Bagaznik.Super wielki i pojemny.Zadko w ktory autku tej klasy jest taki.
Super autko z dusza.Samochod do lansu i mimo wieku wciaz ladny.Nie to co jakis idiotwagen spod znaku VW.Kocham ten samochod.
2.0 L i 131KM to nie wiele jak na taki samochod,ale mnie wystarczy.Kupilem to autko do lansu a nie na wyscigi.Podoba mi sie jak sie zbiera z 5 biegu.
Wszystko wchodzi na swoje miejce bez zadnego protestu.
Samochod po prostu plynie.Nic dodac nic ujac.To po prostu Saab.
Calkiem niezle,moze oprocz przedniej szyby.Trzeba nie stawac tuz pod swiatlami to bedzie ok.
Wszystko pod reka-doslownie jak w kabinie mysliwca.Na poczatku mialem tylko dziwny odruch szukania stacyjki pod kierownica-kwestia przyzwyczajenia.
Mam klime wiec nie narzekam.Srodek nie paruje jak w innych autkach np. we Fiatach.
Mimo tego ze to rasowe coupe-miejsca jes wystarczajaco.Tylne siedzenie bardzo wygodne dla podroznychi najwieksza zaleta tego auta-bagaznik jest oooogromny.Nawet merc 124 coupe ma mniejszy.
Zaraz po kupnie rozszczelnil mi sie przewod elastyczny przed katalizatorem-nie slyszalem wlasnych mysli.Po wymianie jak makiem zasial.
Jezdze na benzynie wiec nie jest tanio.Jak kazdy samochod z ta pojemnoscia musi troche wypic-ale jak to mowia arystokracja lubi wypic,wiec nie narzekam.Mam w planach zalozyc gaz-mysle ze da sie przezyc.
Samochod mimo lat nadal w cenie i cieszacy sie zainteresowaniem.
Jak na razie nic nie odnotowalem i mysle ze na jakis czas tak pozostanie.
Na razie nic.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 i 131KM 96kW [l/100km]