Ocena kierowcy - Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting

Max, 14 lat temu
Silnik 1.9 TDI 150KM 110kW
Rok produkcji 2006
Seat Alhambra I (7MS) Minivan Facelifting 1.9 TDI 150KM 110kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Karoseria : Na początku niebyłem do końca przekonany do kupna seata ponieważ potrzebowałem jakiegoś szybkie samochodu co raczej dysklasyfikowało większość vanów. Dobre auto tego pokroju z mocny silnikiem diesla kosztowało dosyć sporo na początku byłem zainteresowany Fordem S- maxem z silnikiem 2.2 tdci 175 KM, ale jego cena jako dosyc młodego samochodu była poza zasięgiem mojego budżetu. Na szczęście przeglądając ogłoszenia trafiłem nieświadomie na Alhambre z 150 KM silnikiem Diesla na początku myślałem że jest po chipie, ale chwile potem spotkałem nastepnego i własnie wtedy zapadła decyzja o kupnie.Auto cechuje się świetna dynamiką i elastycznością podczas wyprzedzania jest bardzo mile zaskoczony tym vanem, w tym roku byłem z rodziną (trójka cudownych dzieci) na wakacjach we Włoszech, dzięki rozmirom bez problemu zmieściły się w nim wszystkie klamoty i wózek dla dziecka. Przez całą drogę jechaliśmy bardzo dynamicznie z czego większość trasy to autostrady mimo to spalanie średnie wyniosło około 8,5- 9l na 100 km co tylko pogłębiło moje zadowolenie. Z czystym sumieniem moge polecić to auto
Polecam

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 150KM 110kW [l/100km]