Ocena kierowcy - Seat Leon I Hatchback

Silnik 1.8 T 20V 180KM 132kW
Rok produkcji 2002
Seat Leon I Hatchback 1.8 T 20V 180KM 132kW 1999-2005 - Oceń swoje auto
Silnik : Ten silnik jest bardzo dobry
Samochod prezetuje sie bardzo dobrze i przyciaga wzrok zwlaszcza jak nadwozie jest koloru zoltego super wyglada
Silnik pracuje cichutko na wolnych obrotach ale jak sie go podkreci na obrotach zaczyna warczec jak rasowy sportowy samochod jak dla mnie silnik jest bezawaryjny tylko nalezy dbac o turbo!!
Skrzynia biegów perfekcyjna biegi same wchodza bez wysilku drazek umeszczony w idealnym miejscu i do tego 6 biegow
Samochód prowadzi sie pewnie nawet przy duzych predkosciach trzyma sie na zakretach tylko twardy jak na nasze dziurawe drogi ale jak komus to nie przeszkadza to polecam bo na rownej drodze poprostu sie plynie.
Widocznosc dobra tylko cofanie do tylnej szyby odpada wysoko i nic nie widac ale od tego sa lusterka boczne hehe
Ergonomia dobra ale bez rewelacji
Jak narazie nie narzekam klimatronik hula a ogrzewanie nie mialem jeszcze okazji testowac
Jest to auto o zacieciu sportowym wiec nie ma sie co nastawiac na niewiadomo jaka przestrzen dla mnie jest wystarczajaca jako dla kierowcy a pasazerowie nawet ci na tylnej kanapie nie narzekali wrecz byli zaskoczeni ze jest na tyle miejsca i nie maja kolan pod broda
Autko jest naprawde dobrze wytlumione nie slychac stukania czy pukania plastiki nie skrzypia a silnik dopiero zaczyna dawac znac o sobie od 3000 obr./min
Samochod lubi sobie wypic ale nie oszukujmy sie nie jest to silnik 1.4 ktory wypije 6 lub 7 litrow. to jest 1.8 TURBO wiec musi troche lyknac przy normalnej jezdzie u mnie to tak 100-120km/h to 11L/100km
Jakosc jest adekwantna do ceny
Jak narazie siadla mi tylko cewka no ale 150zl nie moje
Brak