Skoda Fabia I Sedan 1.9 SDI 64KM 2001-2005 - Oceń swoje auto

Sedan
1.9 SDI 64KM 2001-2005

Ocena Skoda Fabia I Sedan 1.9 SDI 64KM 2001-2005

Skoda Fabia I Sedan 1.9 SDI 64KM 2001-2005

z przebiegiem 158 000 km, wyprodukowany w 2001 roku, manualna skrzynia biegów
pyra99
dodał ocenę 29.08.2012 20:18:59, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto Renault Megane

Mógłby o te kila decybeli pracować ciszej. Żadnej awarii.

Tak dobrze biegów mi się jeszcze nie zmieniało w żadnym aucie. Biega prawie same wskakują :) Krótkie przełożenia, naprawdę świetnie mi się ją użytkuje

Nic nie stuka i nie puka, aczkolwiek musiałem wymienić tuleje.

Trochę szerokie belki z przodu, ale można się przyzwyczaić tak jak do krótszego lusterka po prawej stronie.

Zastrzeżenia tylko do foteli, przesiadając się z meganki miałem wrażenie, że siedzę na jakiejś ławce. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia bo teraz po długiej nawet podróży nie czuję się jakoś specjalnie zdrętwiały czy tez obolały

jest ok.

Miejsca nie zabraknie dla 4 osób. Ta piąta środkowa osoba musi być szczupła.

autodna

Za spalanie nawet 6 bym dał. Ale części i naprawy to zależy od kieszeni. Dla mnie dość drogo.

Czujnik otwarcia drzwi, czujnik ciśnienia klimatyzacji, czujnik skrętu. To na razie tyle z błahych usterek

wspomaganie szlak trafił a dokładnie pompę. Wymieniono w niej tranzystory i było ok.
Kupujesz części we własnym zakresie? Sprawdź naszą ofertę!

Spalanie 1.9 SDI 64KM 2001-2005

Diesel [l/100km]

5,2

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

bardzo małe spalanie

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

siadają różnego rodzaju czujniki

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wiarygodności ogladanego wpisu, napisz je w powyższym polu i kliknij na przycisk "Wyślij". Na pewno rozpatrzymy Twoją sugestię!

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 SDI 64KM 2001-2005

Dodaj nowy komentarz