Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

Skoda Fabia I Sedan 1.9 SDI 64KM 2001-2005 - Oceń swoje auto

Ocena Skoda Fabia I Sedan 1.9 SDI 64KM 2001-2005

Skoda Fabia I Sedan 1.9 SDI 64KM 2001-2005

z przebiegiem 158 000 km, wyprodukowany w 2001 roku, manualna skrzynia biegów
pyra99
dodał ocenę 29.08.2012 20:18:59, jeździ tym autem niecały rok, poprzednie auto Renault Megane

Mógłby o te kila decybeli pracować ciszej. Żadnej awarii.

Tak dobrze biegów mi się jeszcze nie zmieniało w żadnym aucie. Biega prawie same wskakują :) Krótkie przełożenia, naprawdę świetnie mi się ją użytkuje

Nic nie stuka i nie puka, aczkolwiek musiałem wymienić tuleje.

Trochę szerokie belki z przodu, ale można się przyzwyczaić tak jak do krótszego lusterka po prawej stronie.

Zastrzeżenia tylko do foteli, przesiadając się z meganki miałem wrażenie, że siedzę na jakiejś ławce. Ale to chyba kwestia przyzwyczajenia bo teraz po długiej nawet podróży nie czuję się jakoś specjalnie zdrętwiały czy tez obolały

jest ok.

Miejsca nie zabraknie dla 4 osób. Ta piąta środkowa osoba musi być szczupła.

Za spalanie nawet 6 bym dał. Ale części i naprawy to zależy od kieszeni. Dla mnie dość drogo.

Czujnik otwarcia drzwi, czujnik ciśnienia klimatyzacji, czujnik skrętu. To na razie tyle z błahych usterek

wspomaganie szlak trafił a dokładnie pompę. Wymieniono w niej tranzystory i było ok.

Spalanie 1.9 SDI 64KM 2001-2005

Diesel [l/100km]

5,2

Co najbardziej zaskoczyło pozytywnie oceniającego?

bardzo małe spalanie

Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego

siadają różnego rodzaju czujniki

Sugeruję usunięcie, bo:
powrót do listy
sortowanie według długości komentarza (zmień sortowanie)

Oblicz koszty własnej jazdy 1.9 SDI 64KM 2001-2005

Kierowcy, którzy oglądali Skoda Fabia, oglądali także

Dowiedz się więcej o Skoda Fabia

Przeczytaj o Skoda Fabia

Skoda Fabia III - ładniejsza, wygodniejsza, bardziej multimedialna
Skoda Fabia III - ładniejsza, wygodniejsza, bardziej multimedialna Ofensywa modelowa Skody trwa. Po Citigo, Rapidzie i Octavii przyszedł czas na nową Fabię, która cieszy oko, zapewnia wyższy komfort i jest bardziej bezpieczna od poprzedniczki. Zmiany na lepsze nie przeszkodziły w zachowaniu akceptowalnych cen.

Skoda Fabia - zobacz filmy

[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl
[HD] Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM, 2014 – test AutoCentrum.pl Skoda Fabia to idealne auto dla oszczędnych, którzy potrzebują narzędzia pracy, typowego środka transportu. Wtedy to auto ma jak najbardziej sens. Ale czy sens pozostaje, gdy wybieramy topową wersję z najmocniejszym silnikiem benzynowym w palecie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym filmie. Zapraszamy do oglądania!
Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM - pomiar spalania
Skoda Fabia 1.2 TSI 105 KM - pomiar spalania Nasz kolejny pomiar spalania. Tym razem próbie poddaliśmy Skodę Fabię z silnikiem 1.2 TSI o mocy 105 KM. Zapraszamy do oglądania.
Skoda Fabia Monte Carlo - sport czy szpan?
Skoda Fabia Monte Carlo - sport czy szpan? O Fabii powiedziano już chyba wszystko, ale wersja Monte Carlo skusiła nas do ponownego testu. Czy znaleźliśmy w tym aucie coś więcej, niż szpanerskie dodatki? O tak - znaleźliśmy sens Skody Fabii Monte Carlo!

Liczba wpisów 190 721