Ocena kierowcy - Skoda Felicia I Hatchback

Irek, 18 lat temu
Rok produkcji 1996
Skoda Felicia I Hatchback 1.3 68KM 50kW 1994-1998 - Oceń swoje auto
jest kilka niedociągnięć niema co kryć ale kture auto ih niema warte polecenia miejskie autko mało pali wytrzymałe ja swojom zakonserwowałem i ani grama rdzy jak na auto tej klasy to może być przykładem.
Stara konstrukcja silnika ale miło się zaskoczyłem myślałem że będzie gożej niemam się do czego przyczepić
raz mi się zakleszczyła na 3 biegu i jusz nie było jak dawniej wyczówałem cały czas haczenie niepowinno się to zdażyć
dobrze trzyma się drogi troszke za twardy ale coś za coś piszczące tylne chamulce
niemiałem z tym problemów wszysto widać jak na dłoni do przodu i dotyłu tak samo
słabe plastiki lubią się porysować i ta śmieszna guma w pobliżu ręcznego odrazu wyżuciłem
zawsze w jednym miejscu na przedniej szybie zostawał nieodparowany trujkąt nawet po długim grzaniu latem gorąco jak to bez klimy
jak na tak mały samohodzik nieźle niema się co spodziewać przeszczeni w 5 osób ciasno we 4 troszke mniej ale za to duża ładowność osobiście wiozłem niom 500kg i dała rade nic nie odpadło bagażnik średni ale zawsze można złożyć siedzenia łatwo się składają i rozkładają
dopiero powyżej 120 jest głośno ale to plus dla auta tej klasydo 90 nietrzeba nic podgłaszać nawet silnika nie słyhać
naprawde tanio tanie części super a spalanie książkowe to mi się podoba w tym autku
co tu dużo pisać poprostu cena dobra za to autko trzyma się jeszcze o dziwo
tylko czujnik temperatury i uszczelnienie tylnej klapy i niemam problemów jedna mała tubka silikonu i po krzyku
musiałem wymienić wachacz ale to wina częstego przeładowywania ale super wytrzymała 45000tys.i nic więcej tylko klocki okładziny i tarcze jestem pod wrażeniem

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.3 68KM 50kW [l/100km]

6,2