Ocena kierowcy - Skoda Felicia II Hatchback

Student, 16 lat temu
Rok produkcji 1999
Skoda Felicia II Hatchback 1.3 68KM 50kW 1998-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Chyba tylko to ze jestem 2 wlascicielem uzywam ja non stop co dzien jezdze sporo i nic nie musze dokladac do niej A ja bezawaryjnosc bardzo cenie i tu male zdziwko bo nigdy bym sie po takim aucie tego nie spodziewal:)
Podsumowujac jesli ktos ma takie wymagania jak ja (czyli liczy sie to zeby autko jezdzilo nie sprawialo klopotu i bylo tanie) polecam kupno zadbanej feli Jest spory wybor samoch od 1 wlasciciela z pelna dokumentacja i malynm oprzegiegiem a wg mnie to jest najwazniejsze Ja taki8ego kupilem i jestesm bardzo zadowolony wole to niz jakies autko z lepszym wyposaz ale za to 2 razy strasze i nie widoamo po jakich przejsciach:) To jest autko ktore ma poprostu jechac z punktu A do punktu B nic wiecej nie mozna oczekiwac od niego A wtym sprawdza sie bdb Oczywiscie ma mnostwo wad lecz trzeba przymrozyc na to oczy Tutaj najwieksza role stanowi cena,a jakosc i cala reszta schodzi na 2 plan Polecam jeszcze raz fele ale z dobrego zrodla jesli ktos nie ma kosmiczych wymagam nie bedzie zalowal Pozdrawiam wszyskich skodziarzy Moim nastepnym autkiem raczej tez bedzie skoda tylko juz nieco wieksza:)
Jak dla mnie za malo mocy Do spokojnej jazdy wystarczy we 2 osoby
Problemy z 1 i wsteczym ale to w tego typu autkach to norma
Bardzo przechyla na boki ale to tylko dlatego ze mam 4 amorki juz dawno powybijane :)
bdb Jezdzilem juz nie jednym autkiem jesli chodzi widocznosc skodziki to naprawe ok Szczegolnie lusterka
Wszystko na swoim miejscu
Problemy z termostatem ale to normalne dla tego silnika Ogolnie calkiem niezle
Ja jestesm tylko kierowca i mnie wystarcza miejsca:) Jak na autko miejskie jest dosyc sporo
do 90km/h na 5 biegu ok Do 2500obrotow wszystko w pozadku Powyzej 300obr i przekroczeniu 100 juz jest lipa
Bardzo dobrze ja uzytkuje auto na gazie(nie wyobrazam sobie inego rodzaju paliwa przy naszych zarobkach:):)) Mam ciezka noge ale nie zawsze autko pali mi srednio kolo 9 l na 100km Dla mnie rewelka Jak sie wybieram w 5 osob na wycieczke to koszt przejazdu wynosi okolo 4 zl/osobe na 100km Nie ma tanszego srodka transportu:):)
Nie znajdzie sie nic lepszego :) No chyba ze ktos woli 15 leniego gofa3 ktory byl po trzech wypadkach sprowadzonego z zagranicy ledwo sie trzyma ale zawsze jest ta satysfakcja mam golfa a nie jakiegos rupiecia;0 Oczywiscie pozdrawiam wszystkich uzytkowikow tego samochodu:)
Ja jezdze nim 2 lata i bez problemow tylko stacja benzynowa i czasem rgulacja gazu:)
Oby tak dalej Sporo nia przejechalem i jak narazie nie mam problemow z niczym Nigdy mnie nie zawiodla na trasie

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.3 68KM 50kW [l/100km]

8,3