Ocena kierowcy - Smart Roadster Coupe

HIT-TECH, 10 lat temu
Silnik 0.7 i Brabus 101KM 74kW
Rok produkcji 2004
Smart Roadster Coupe 0.7 i Brabus 101KM 74kW 2003-2005 - Oceń swoje auto
Inne : szok prowadzi się jak gokart rozkład masy prawie perfekt na zakrętach ostrych przy równej drodze wypas jak Hołowczyc za młodości a miny zazdrosnych kierowców niezapomniane mało kto przechodzi obojętnie koło tego auta a nie dodałem jest to mały agresor nie samochód wyprzedzasz audi a4 a6 pasatosa golfa szczególnie tdi i tylko patrzysz jak chmurę poszczają by nadążyć padaczka sprawdzone wielokrotnie kiedyś w trasie jak zabrałem syna na wycieczkę syna 4 latek stwierdził tato ten samochód jedzie jak marzenie skat te dzieci maja takie słownictwo do tej pory się zastanawiam lub szybka jazda autostrada jak jest ciemno tylko krzyczą na cb ty co to było ferari czy co a to "zwykły" smarcik z tyłu odkleiłem napis smart i bardzo dużo ludzi ma rebus co to za autko pozdrawiam wszystkich posiadaczy smarta roadstera
Karoseria : nieszczelność dachu
jak tylko nim jadę morda się cieszy jak u niemowlaka
z pod świateł na stare bmw wystarcza hehehe polecam filtr k&n gładziej się wkręca i o niebo lepiej biegi zmienia
wolna niemiłosiernie są łopatki ciut lepiej w korkach jako automat bardzo oka 6 biegów ok wolna i jeszcze raz wolna ps wolna konstruktorowi tej skrzyni kara śmierci za takiego żółwia (mogła by być manualna i by było gitara )ale za to nie zawodna raczej idioto odporna
17" monoblock brabus toyo tr1 przód 215/45/17r tył 235/45/17r przyklejony jak na 4 łapach chociaż na tył można by było dać jakiś leszy stabilizator przy ostrej jeździe potrafi na nierównym asfalcie i koleinach pomyszkować tył
twardy na kocich łbach plomby wypadają
wszystko na miejscu i podręką
klima grzane fotele jest oka tylko dziwne przecieki jak nocuje na ulewnym deszczu to paruję na samym starcie niezbędny garaż i wtedy jest ok
184cm 95kg wsiać jak się nauczysz oka wysiąść da radę ale jak brzuszku masz to będzie przeprawa dla mnie w zupełności wszyscy się dziwią kawał chłopa i się mieści i jeździ pasażer niema co narzekać ma jeszcze więcej miejsca
ogólnie na spacerniaku bez dachu oporna 20km/h +30stopni bajka do 110 znośnie 150-200 masakra nie słychać nic poza szumem powietrza niestety brezent tak ma być
Volkswagen nie jest tańszy a wręcz droższy
jak na używane auto milutko
zrobiłem 30tysi nic ale to nic (oczywiście olej silnik skrzynia filtry klocki ) wypas
poza żarówkami od oświetlenia tablicy zamokły nie szczelne i przeciekami przy lusterku z dachu nic totalnie nic

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.7 i Brabus 101KM 74kW [l/100km]

6,1