Ocena kierowcy - Ssangyong Actyon Terenowy

Silnik 200Xdi 141KM 104kW
Rok produkcji 2009
Okres użytkowania: ponad 6 lat
Ssangyong Actyon Terenowy 200Xdi 141KM 104kW od 2009 - Oceń swoje auto
Inne : Samochód pogardzany przez innych ale liczę że następny z tej marki też będzie miał taki przebieg i będzie bezawaryjny. Samochód śmiga po trasach, polach i błocie i zawsze bez problemu odpalał nic nie pukało czy stukał.Samo zawieszenie mnie zaskoczyło bo w poprzednich samochodach to na mus po roku robiłem zawieszenie bo stan polskich dróg i moja praca wykańczały zawieszenie. Actyon to ładniejsza wersja niezniszczalnego Willisa czy UAZ.
Silnik bezawaryjny jak na taki przebieg, po gwarancji serwisowany o mechanika znającego markę MB
Trochę lata na boki ale precyzyjna.
Do dnia dzisiejszego nie robiłem zawieszenia mimo tak wielkiego przebiegu i pracy w terenie jak na polskich drogach nic nie stuka nie puka.
Samochód zrobiony z głową , wygodne siedzenia i przyciski ustawione pod kierowcę.
Jak na moje szeroki kapcie to spalanie ma bardzo niskie.
Co tu gadać w zimie momentalnie grzeje i nawet bardzo mocno potrafi grzać w kabinie.
Koszty utrzymania- ilość oleju do silnika to prawie 8 litrów i biorę z górnej półki tylko temu ze nic w nim sie nie psuje i nie żałuje mu.
Jeszcze nie miałem takiego samochodu a było ich 7 sztuk aby po takim czasie i kilometrach nic nie padło.Actyon jest bezawaryjny .

On - zużycie paliwa dla silnika 200Xdi 141KM 104kW [l/100km]

Ssangyong Actyon Terenowy