Ocena kierowcy - Subaru Outback II

robert - stargard, 19 lat temu
Rok produkcji 2004
Subaru Outback II 2.5 165KM 121kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
jedynie co martwi to olewatorskie traktowanie klienta przez centrale,auto kupilem w lipcu i do dnia dzisiejszego nie moge sie doprosic tlumaczenia w jezyku polskim komputera i deski rozdzielczej na ktorej jest troche gadzetow,nie mam ochoty uczyc sie po Japonsku ale chyba ten barany nie wiedza o tym,a co do nawigacji to tez nie wiem czy bedzie dzialala w Polsce tego tez nie moge sie dowiedziec,auto ogolnie polecam,zaskakujaco zwraca uwage wsrod uzytkownikow innych aut a i srodek auta jest nietuzinkowy,materialy sa doskonalem wewnatrz,mam go 8 miesiecy i dalej jestem zachwycony bardziej niz zona :) pozdrawiam
rewelacja,a ten dzwiek nie da sie opisac poprostu bajka
auto nowe wiec i nie mam problemow
bez uwag
bardzo dobra,nawet gdy tylne i boczne szyby nieco przyciemnilem
bez uwag
bardzo szybko sie nagrzewa max.piec minut i masz cieplo
wygodnie,i sporo miejsca
bardzo dobre wyciszenie
mam silnik 2,5 litra i w trasie bez problemu mozna zejsc ponizej 7 litrow w miescie ok.10 ale podczas jazdy ciaglej powiedzmy gdy czesto jezdzimy a nie od czasu do czasu to ok.9,jak na ta moc i pojemnosc to raczej nie jest zel
znosnie,za jakosc i marke sie placi,ale ja nie zaluje oplacalo sie ,nastepca pewnie tez bedzie subaru ...ale ten serwis mam nadzieje ze im koncesje do tego momentu zabiora
cos mi skrzypie nad glowa bylem juz w serwisie w szczecinie ale nie znalezli usterki,jak na ta klase auta (placilem w lipcu 185,000 zl ) to raczej niezbyt dobra recenzja ,ale ogolnie nie ma problemow
auto praktycznie nowe 20 tysiecy,wiec nei ma nic powaznego

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.5 165KM 121kW [l/100km]