Ocena kierowcy - Suzuki Alto II

Warszawiak, 18 lat temu
Rok produkcji 1989
Suzuki Alto II 0.8 39KM 29kW 1986-1993 - Oceń swoje auto
Jak na silnik do kosiarki ( 0.8 L ) to dziala naprawde rowno i elastycznie. Do 60 km/h zaskakujaco dynamiczny.
Czasem brakuje mi 5 biegu, ale za to biegi wchodza gladko jak po masle zarówno przy wrzucaniu w gore jak i przy redukcjach.
Sprytne miejskie autko nie bojace sie ostych zakretow. Calkiem precyzyjny uklad kierowniczy i proste ale sprawne zawieszenie.
Absolutnie doskonała widocznosc! Normalnie jak w akwarium
Dobrze wymoslona rzecz. Kazdy detal zrobiony minimalnym sumptem, ale za to z glową. Diabel jak zwykle tkwi w szczegolach. Przyklad: 1,5 obrotu korba i okno w pelni otwate
Kilka sensownie pomyslanych kombinacji nawiewiu + silna jak na taka puszke dmuchawa + sprawne ogrzewanie. Nie ma co marudzic.
Biorac pod uwage gabaryty : budka telefoniczna przewrocona na bok ;-) to konstruktorom nalezy sie szacunek za miejsce na nogi dla kierowcy i pasażera. Z tylu.. hehe to juz nie moj problem...
Marne, ale mnie to nie boli
Jak dla mnie to jazda na wode. Nawet maksymalnie katowany nie spali wiecej niz 6 l
Powiem tak. Kupilem go za 1500 zlotych a mial mi sluzyc tylko zastepczo przez 1 no moze 2 miesiace. Pozniej okazalo sie ze jest calkiem fajny i nie ma zadnego powodu zeby go wyrzucac, wiec zostal. Przez 1,5 roku przejechalem nim w cylu miejskim ponad 20 tysiecy km wkladajac zero zlotych. Obecnie radykalnie poprawila sie moja sytuacja finansowa wiec zwyczajnie go komus podaruje. Jesli masz klopoty finansowe, a musisz miec 4 kola ktore sie kreca, to nie masz sie nad czym zastanawiac. Absolutnie najlepszy z kaszlakow.
Mam go 1,5 roku i wymienilm tylko olej ( raz) i piora wycieraczek.
Zero problemow

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.8 39KM 29kW [l/100km]