Ocena kierowcy - Suzuki Grand Vitara I Standard

goostav, 12 lat temu
Silnik 2.5 i V6 24V 158KM 116kW
Rok produkcji 2003
Suzuki Grand Vitara I Standard 2.5 i V6 24V 158KM 116kW 2002-2005 - Oceń swoje auto
Inne : niezawodność i komfort podróżowania jak na samochód na ramie, oraz dynamika
fajne do miasta, za miasto i troszkę na drogi gdzie nie ma asfaltu, rewelacyjna dla mnie jest synchronizacja dołączania przedniego napędu w czasie jazdy, sprawdza się to super w zimie, gdy w każdej chwili można dołączyć napęd 4x4,
Jednostka doskonała, duży zapas mocy, łatwo sobie radzi z wyprzedzaniem,no i ten wspaniały dźwięk Vki
biegi nie wchodza zbyt precyzyjnie,ale nie jest to też większy problem, czasem trzeba 2x wysprzeglić by wrzucić wsteczny
poczatkowo miałem problem na koleinach, wszystko ustało po wstawieniu zbieżnośći i zmianie opon
troche problemów z cofaniem, mam dos mocno przyciemnione tylne szyby
wygodnie,miejsca jak dla mnie nie brakuje
benzyny na trasie spalała mi ok 9-9,5 ltr, po zamontowaniu instalacji LPG i wszystkich regulacjach spala nie mniej niż 11,5 ltr gazu,a różnicy niz przy jeździe na benzynie w zasadzie nie czuć
żadnych usterek, auto kupiłem z przebiegiem 173 tyś, na dzień dobry musiałem wymienić wszystkie amortyzatory i to jedyna rzecz którą musiałem oprócz eksploatacji oleje/filtry zrobić, mój egzemplarz został wyprodukowany w Japoni i pewnie ma to znaczenie
żadnych usterek

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.5 i V6 24V 158KM 116kW [l/100km]