Oceny Suzuki Wagon II 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW 2001-2007

Najnowsze oceny Suzuki Wagon II 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW 2001-2007

3,1
~Blady
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Suzuki Wagon w wersji na Europe w niczym nie przypomina tego produkowanego w Japonii i chyba jest najbrzydsza jego wersja jaka jest produkowana na świecie! Trochę szkoda bo pomysł na auto jest genialny. Ale jeśli producent tzn. Opel z Suzuki tną koszty jak się tylko da to mamy efekt. Auto jest dla niewymagających, może sie nadać także małemu przedsiębiorcy no i z pewnością polubią go ludzie którzy maja problem z wsiadaniem do auta.
~EatCous
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Samochod zadowoli tylko niewybrednego kierowce. Auto jest praktyczne, mało pali, jest idealne do miasta. Ale jest wykonane byle jak, najtaniej jak mozna.. Jest wyprodukowany na Wegrzech, nie w Japonii i z zamiarem przeznaczenia go na rynek europejski po niskiej cenie.Wersje tego auta na inne rynki sa duzo ciekawsze, ten ma niewiele z Suzuki raczej wyglada i jezdzi jak Opel niestety!
3,7
~krzysiek-krk
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
jako auto miejskie-super, zwrotne, wszędzie sie zaparkuje. wypad na narty w 4 osoby=ok komfort duży, napęd 4x4 pomaga i radzi sobie b.dobrze Jedyna mała wada to spalanie i jeżeli ktoś dodatkowo nie wygłuszy silnika to powyżej 4 tys. obrotów b. głośno.
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Bardzo fajne autko dla lubiacych wypady za miasto i do jazdy po mieście (zwrotne, łatwo zaparkować bo krótkie i ma doskonałą widoczność z kabiny). Bardzo pojemne mimo, ze z zewnątrz na to nie wyglada.
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Super autko za te pieniądze, nieprawdopodobnie pakowne, masa dupereli usprawniających życie w standardzie. No i światła, nie wiem czy to jest kwestia luster czy ich kształtu ale znakomicie oświetlaja całą drogę. No i 3 lata gwarancji na silnik ( lub 100 tys km) i 12 lat na blachy (nie mam garażu więc jest to dla mnie istotna zaleta.
~Darek_555
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Chciałbym pojeździć wersją 4x4 z silnikiem diesla :)
~Popiel
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Autko mogłoby być niższe o ok 10 cm i o tyle dłuższe (bagażnik), ale wtedy byłby to Ingis. Tak naprawdę w swojej klasie mikrovanów jest najlepsze, a i lepsze od większości aut w klasie wyższej
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
Już wiem, że następne auto też będzie z rodziny SUZUKI i to najlepiej z napędem 4x4. Ciekawostka - w Chorwacji widziałem Sfifta o pojemności 1,6 (stary model) z napędem 4x4!
3,8
~franzzzu
Minivan 1.3 i 16V 4WD 76KM 56kW
bardzo aktywny przy wysokich obrotach ale z dołu zbiera sie ciężko (Silnik)