Oceny Toyota 4Runner – wybierz generację

Pokaż generacje z silnikiem:

Najnowsze oceny Toyota 4Runner

~4Runner_Wrocław
Terenowy 3.0 TD 125KM 92kW
Auto, które posiadam jest używane na codzień. Dziennie przejeżdża ok. 200km. Bardzo często jest używane w terenie (amatorsko) i naprawdę jestem z niego zadowolony. Można świetnie się pobawić w błotku i śniegu. Szczerze polecam. Największym mankamentem mojego egzemplarza jest brak ABS-u. Jeżeli ktoś decyduje się na kupno takiego auta, a nigdy wcześniej nie jeździł terenówką, to będzie miał spory problem z utrzymanie auta na drodze podczas...
~bkabala@seaboardpower.com.do
Terenowy 4.0 i V6 24V 2WD 245KM 180kW
Samochod praktycznie niezawodny i nie ma drogi ktorej nie pokonasz. Troche za twarde zawieszenie. Siedzenia pokryte skora bardzo dobrze regulowane (elektrycznie), lusterka boczne duze. Jak na taki duzy samochod to latwy w manewrowaniu. Opony 18 calowe sprawiaja wrazenie imponujace. Skrzynia biegow elektronicznie sterowana, automatyczna, moze byc uzywana rowniez jako manualna, przelaczanie 2x2 na 4x4 odbywa sie manualnie za pomoca pokretla z...
~Rolex
Toyota 4Runner II
Terenowy 2.4 TD 90KM 66kW
Auto przede wszystkim bezawaryjne, części dostępne. Fotele wyjątkowo wygodne z regulacją wielu kątów. Jeździ się wygodnie i w miarę cicho, spalanie OK. Jedyna wada to mało mocy w tym silniku i słabe osiągi, choć z ciągnięciem ciężkich przyczep czy holowaniem aut nie ma żadnego problemu.
~Biauas marcinrygiel@interia.pl
Terenowy 2.7 16V 152KM 112kW
Tu gdzie mieszkam (Pld. Kalifornia) auto bardzo popularne, wciaz mozna zobaczyc wczesne roczniki w dobrym stanie na ulicach. Moj 4runner spisuje sie jak na razie swietnie, kupilem go w styczniu. W poronaniu do wiekszosci SUV bardzo oszczedne auto.
~leszek
Terenowy 4.7 i V8 32V 2WD 235KM 173kW
ogolnie doskonaly pojazd .zuzycie paliwa mozemy jedynie wytlumaczyc tym ze nie jest to auto typowo rodzinne .jest to typowy samochod terenowy(chyba najlepszy w swojej klasie ) z duzym silnikiem i konstrukcja na bazie ramy plus nadwozie samonosne co zwieksza bezoieczenstwo ,ale rowniez mase.
~violence&funky
Toyota 4Runner I
Terenowy 3.0 i V6 143KM 105kW
ogólnie bardzo fajne auto, duże , wygodne, dzielne i w trasie i w lesie. przy kupnie 13 latka trzeba przygotować ok. 10 tys. startowego żeby doprowadzić auto do normalnego stanu i mieć spokój ( przynajmniej na rok:) ), ja niestety nie miałem: ((
~Maciek
Toyota 4Runner I
Terenowy 2.4 TD 90KM 66kW
Jedna z najlepszych terenówek Toyoty, używam jej już 2 lata w Afryce i na razie niezawodna. W opinii fachowców, poruszających się głównie w buszu jest na drugim miejscu po Land Roverze (choić pod względem komfortu zdecydowanie go wyprzedza). Land Cruisery nadają się co najwyżej dla drresiarzy na dyskotekę.
~hilux@poczta.onet.pl
Terenowy 3.4 V6 24V 185KM 136kW
W klasie średnich SUV´ów nie znajdziesz lepszego za podobne pieniądze - najszybszy i najekonomiczniejszy benzyniak w klasie (wiele aut GTi odpada). Tej generacji nie było w dieslu, a wogóle to go nie oferowali w Europie, a wielka szkoda! Jak będę zmieniał to tylko na nowszego 4Runnera!
~Marek
Terenowy 3.4 V6 24V 185KM 136kW
Jedno z najlepszych aut jakie miałem. Jeśli dbasz o auto to niezawodny Japoniec. Konkurencja daleko w tyle.
~Grzesio-TT
Terenowy 4.7 i V8 32V 4WD 273KM 201kW
Kształt karoserii kwestia gustu...polubilem go juz po kupnie :)
Toyota 4Runner