Ocena kierowcy - Toyota Avensis Verso

qaz, 16 lat temu
Silnik 2.0 D-4D 116KM 85kW
Rok produkcji 2002
Toyota Avensis Verso 2.0 D-4D 116KM 85kW 2001-2009 - Oceń swoje auto
Karoseria : jest to mały duży samochód mały bo ma zewnętrzne wymiary jak zwykła avensis, a w środku jest naprawdę dużo miejsca, dlatego duży
cała rodzina jest bardzo zadowolona
bez problemów przy wyprzedzaniu szczególnie przy obrotach 3 tys i więcej
bez problemów czasem drobne haczenie przy wstecznym
potwierdzam za innymi użytkownikami: jest jak przyklejony do drogi - słyszałem że to kwestia centralnie umieszczonego baku i zapasu (co prawda tylko dojazdówka)
chociaż jak każde duże auto trzeba go wyczuć
bez problemów
ogrzewanie super ale mam podgrzewane siedzenie plus dodatkowe ogrzewanie tyłu, z klimą gorzej pewnie dlatego, że nie mam drugiej do chłodzenia tyłu
jest to mały na zewnątrz (w porównaniu z Previą), ale duży w środku samochód potwierdzam, że fotele w tylnych rzędach są mniej wygodne dla większych osób niż w pierwszym rzędzie
pewnie benzyniaki są cichsze, turbinka trochę hałasuje przy bardzo dużych prędkościach, ale mi ten warkot się podoba
bardzo oszczędny przy spokojnej jeżdzie 80-90 nawet 5,8l, 100-140 około 6,8, powyżej 140 spalenie przeciętne 8 i więcej te dane dotyczą jazdy z w miarę stałą prędkością każde mocniejsze depnięcie "jazda gaz-hamulec" zwiększa znacząco zużycie więcej spala gdy jest zimno, zimą w mieście pali 10 nawet maksymalnie do 12 (w korkach gdy było b dużo śniegu)
ale mam go tylko rok - miałem wyciek z klimatyzacji nie trzymał jeden oring, ale był to raczej skutek mechanicznego uszkodzenia samochodu.
ale mam go tylko rok

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D-4D 116KM 85kW [l/100km]