Ocena kierowcy - Toyota Corolla IX (E12) Sedan

Kuba, 20 lat temu
Silnik 1.6 i 16V 110KM 81kW
Rok produkcji 2003
Toyota Corolla IX (E12) Sedan 1.6 i 16V 110KM 81kW 2001-2007 - Oceń swoje auto
No naprawdę brak mi słów, jakość materiałów, kultura pracy, staranne wykończenie, dopasowanie elementów itd., itp....
czuje się moc, wyprzedzanie 3 tirow jadących 100 - 110 zero problemu
czasem coś zgrzytnie przy wstecznym
miodzio, poprzednio miałem 1,4 ´96 hatchbacka, wydawało mi się że jest przyklejony do jezdni, a le teraz jest jeszczelepiej, zero przechyłów nawet przy ostrych zakrętach, koleiny też nie stanowią problemu
jestem mile zaskoczony niezłą widocznościa do tyłu (sedan)
bardzo wygodne fotele, wysoko sięsiedzi (ja to lubię) poza tym wszystko jak w Toyocie czyli tak jak poeinno być
klimka manualna to jest to! - miodzio
nawet postawny kolega nie narzekał na miejsce z tyłu 120kg 180cm (przypominam - sedan) a z przodu wiadomo - przestrzeń
świetne wyciszenie silnika w ogóle nie słychać a opony i nasze drogi dopiero powyżej 120
7 z groszem/ niecałe 6 (przy spokojnej jeździe 110 ale z klimą!) jestem mile zaskoczony. W porównaniu do mojej poprzedniej 1,4 ´96 różnica to nie cały litr, a klima!, a pojemność!
Uważam że cena podobnych modeli konkurentów nie różni się od ceny Toyoty. A jakość - wystarczy popatrzeć na rantingi DEKRY czy ADAC. Może konkurenci oferują więcej "wodotrysków" w swoich modelach ale moi zdaniem potem z wielomo ztych rzeczy są tylko problemy, a naprawy kosztują.
zero i niech tak będzie
w toyocie?? żarty