Ocena kierowcy - Toyota Corolla VI Hatchback

Mate, 11 lat temu
Rok produkcji 1989
Toyota Corolla VI Hatchback 1.6 90KM 66kW 1987-1992 - Oceń swoje auto
Świetne auto za niską cenę! POLECAM
Silnik... rewelacja! brak usterek, zużycie oleju 200ml na 10 tys. km, dość dynamiczny
mimo 230 000 przebiegu działa precyzyjnie i bez zarzutu
auto dobrze trzyma się drogi, zimą dość podatne na poślizgi- być może za sprawą zbyt dużych prędkości. Uwaga na poślizgi obu osi na zakrętach- bywają niebezpieczne
Wersja liftback- dookoła szkło niczym w hucie, przy 185 cm wzrostu wszystko widać doskonale
Wszystko znajduje się na swoim, właściwym miejscu. Brak zbędnych bajerów, być może ze względu na wiekowość auta... ale to jest bez znaczenia
Problem z przewiewanymi zimą chłodnym powietrzem środkowymi kanałami- wystarczy je zatkać gąbką kuchenna :) poza tym okay, latem gorąco ale wiadomo- brak klimatyzacji, za to szyberdach robi swoje
Facet, 185 cm wzrostu, dobrze zbudowany- mieszczę się bez problemu zarówno jako kierowca, jak i pasażer z przodu( jak popije:)) z tyłu nigdy nie jechałem, ale miejsca jest mało- przecież to nie jest van ani autobus, ale jak na tę klasę to miejsca jest dość
Do 120 km na godzinę w aucie cicho, powyżej słychać szum wiatru i pęd powietrza... Silnik na wysokich obrotach wewnątrz auta wydaje piękne dźwięki
Niewygórowane spalanie, brak usterek, wymiany oleju i filtrów 2-3 razy rocznie- najdroższy jest olej- wcześniej castrol high mileage, teral liqui moli MO2 15W40, amortyzatroy tylne kayaba kosztują 300 zł za sztukę, reszta to groszowe sprawy(filtry, świece)
DOSKONAŁY
AUTO NIGDY MNIE NIE ZAWIODŁO !!! przejechałem nią, wcześniej do spółki z ojcem, ponad 150 tyś km i nigdy nie było wpadki! Miałem przygodę na trasie- zimą na koleinach w dużym śniegu przetarł mi się kabel instalacji lpg płynący pod podwoziem w wyniku czego instalacja gazowa przestała działać. Auto śmiga zarówno na gazie(instalacja lovato) jak i na benzynie
BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK BRAK

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.6 90KM 66kW [l/100km]

7,7