Ocena kierowcy - Toyota Corolla VI Sedan

Silnik 1.8 D 67KM 49kW
Rok produkcji 1990
Toyota Corolla VI Sedan 1.8 D 67KM 49kW 1989-1992 - Oceń swoje auto
Silnik : Maly japonski Traktorek i Wol pociagowy :) Ktory nigdy nie zawodzi
Karoseria : Rdza ahh.... tak jak pruchnica jak nie dbasz to masz :)
Takie stare autko a wciaz mi sie sie podoba stylistyka
Silnik to prawde mowiac jest jak zółw zanim sie rozbuja to troche trwa ale za to pali niecale 5 litrow. No i jak przystalo na japonska konstrukcje wszystko dziala rowno i jest nie do zdarcia. Aha.. troche mi juz oleju lyka ale niecaly literek na 3tys km wiec nie jest zle i nie DYMI VW GOLFY
Skrzynia w innych samochodach przy takim przebiegu lubi juz sie zacinac a w toyotce ? hmmmm...... zmeniam biegi jednym palcem :) Choc skrzynia przy szybkich zmianach biegow juz sobie nie radzi ale czego sie spodziewac to nie autko do wyscigow
Tak sobie. Musze wymienic teraz amorki bo mi juz odmawiaja posluszenstwa i autko buja sie na zakretach. jak wymienie to pewnie lepiej ocenie
Widocznosc bardzo dobra choc ta dupa mnie troche denerwuje :) no ale to Sedan wkoncu
Tu jest wszystko tam gdzie trzeba nawet slepy chyba by trafil ;)
Rozgrzewa sie szybciutko i nawiew tez dobry szczegolnie na szyby.
z przodu duzo miescja bo to wkoncu ja jestem kierowca i mam ustawiony fotel dla siebie a nie dla pasazerow z tylu. Moga zawsze sobie w baganizku polezec bo tam jest sporo miejsca
Jak to stary diesel. klekocze ale tylko na zimnym pozniej juz sie uspokaja. Dla tych co maja diesle to juz to polubili
J/W 4,5 trasa 6-Miasto ? czy ktos osiagnie taki wynik tamtymi samochodami z innych marek? Jak zaleje do pelna to moge powiedziec ze pajak moze sobie muchy lapac zanim sie skonczy ON
Fakt kupilem tanio ale po podsumowaniu lepiej kupic TOYOTE niz niemieckie graty
MADE IN JAPAN <- bez powodu bym tego nie napisal :)
Fakt juz 17 wiosenek za nia ale jak na taki wiek to tylko blaszki padaja a reszta to dziala jak zyleta

On - zużycie paliwa dla silnika 1.8 D 67KM 49kW [l/100km]

Toyota Corolla VI Sedan