Ocena kierowcy - Toyota Corolla VII Hatchback

Malina, 23 lat temu
Silnik 1.3 16V XLi 75KM 55kW
Rok produkcji 1997
Toyota Corolla VII Hatchback 1.3 16V XLi 75KM 55kW 1995-1997 - Oceń swoje auto
w pracy jeżdziłem bardzo dużo toyotą corollą razem ze mną kożystało z tego auta kilka innych osób i mimo tego że nikt jej specjalnie nie oszczędzał nigdy nie zawiodła i dlatego właśnie kupiłem sobie toyote corolle
jak na 1.4 to super ciekaw jestem czy Vmax wynika z błedu licznika (ok 200)
małe problemy z 2 i 3
bardzo dobry dobrze trzyma zakrety przynajmniej w wersji 3 drzwiowej
w porządku ale cofanie na lusterka
brak lampki do klimy, halogenów i ogrzewania tylnej szyby
filtr przeciwpyłkowy trzeba wymieniać co 15 - 20 tys inaczej wydajnosc klimy znacznie spada dość duże szumy w okolicach schowka pasażera
jako kierowca wyśmienicie nie czuje się zmęczenia nawet w długich trasach na innych miejscach nie jeździłem
przy dużych prędkościach szum powietrza jest duży ale znośny powyżej 4000 tys obrotów silnik głośniej mruczy ale tak ma być
najmniej to 5 litrów na trasie Kraków - Ustrzyki w mieście od 6,8 do 7,5 raz w zimie jak grzałem sie w aucie na postoju spaliła ponad 8 w trasie do Wiednia przy prędkościach ok 150 km/h pali ok 7 litrów rewelacja
za te pieniądze jest to chyba najlepsza propozycja na rynku (szkoda tylko że nie ma trzydrzwiówki z silnikiem 1.6)
plastik na lewym słupku przy kierowcy odstawał czasami gaśnie światło pod pokrętłami od ogrzewania i urwała się sprężynka od szafeczki pod radiem
przy 60 tys w ASO wymieniono mi wszystkie amortyzatory (na gwarancji) i mimo usilnych prób nic mi się więcej nowego od nich wydostać nieudało
Toyota Corolla VII Hatchback