Ocena kierowcy - Toyota Tundra II

Rok produkcji 2010
Toyota Tundra II 5.7 381KM 280kW 2007-2009 - Oceń swoje auto
Silnik : wielki /,mocny niezawodny
Inne : brak
Dla mnie super,wielkie auto, szybkie, mocne ,dokladnie tego oczekiwalem.Moglo by miec TRD ale tosobie sprawie sam. Komfort dla kierowcy i pasazerow bardzo dobry choc mam wersje SR5 .
Silnik mam 4.6L fabryczny bez jakichkolwiek zmian,nie mam nawet TRD a raczej szkoda ze nie mam. To jest ekonomiczna wersja silnika 5,7 L i pali podobno mniej niz protoplasta .ma 310KM
Automat 6 cio biegowy z opcja holowania lub ciagniecia,w zasadzie nie ma do czego sie doczepic wszystko dziala jak trzeba.Polecal bym dokupic sobie Multi-system Scanner w moim przypadku i905 co pozwoli wam podpiac sie do komp.i sprawdzic usterki jakie silnik ma lub mial.
Naped na dwa ,na cztery szybko i na cztery wolno czyli teren. Jednak wlaczenie napedu na 4 high powoduje zawezenie promienia skretu i to trzeba wiedziec.
I tu jest chyba jedyny problem,trzeba sie przyzwyczaic i trzeba uwazac. Jest wielka wysoka ma duze lusterka ktore swietnie pomagaja w widoku do tylu i skutecznie zaslaniaja pole widzenia przez boczne szyby.
Trzeba wiedziec ze nie jest to limuzyna choc ma wymiary limuzyny 6m. Pomimo to wszystko jest na swoim miejscu i przemyslane,nawet klamki w drzwiach mozna otwierac w rekawiczkach gdyby uzywal auta budowlaniec.
wszystko dziala doskonale ,szyby odparowuja momentalnie,chodzi bardzo dobrze i rownie dobrze nagrzewa.
Pierwszy rzad siedzen bardzo dobrze,moze z wyjatkiem tego dodatkowego siedzenia kolo kierowcy/mam wersje 6 miejscowa/ w tym dodatkowym fotelu trzeba polozyc nogi na tunelu i to na dluzsza mete wygodne nie jest.Tylni rzad jest w zupelnosci wystarczajaco.
Moglo by byc ciszej szczegolnie przy wysokich predkosciach ponad 160
brak dokladania ze wzgledu na usterki,usterek brak -tylko jedna zarowka do swiatel stopu-6 euro. Jedyne koszty wiaza sie z paliwem ale z tym akurat sie liczylem.
jak dla mnie swietnie,wiadomo ze tanie rzeczy sa lipne najczesciej wiec nie ma co liczyc ze bedzie to tanie auto ale wiadomo ze jak to Toyota jest najlepsza :) .
tylko nalot rdzawy na wewnetrznej stronie chromowanego zderzaka
Brak

Pb - zużycie paliwa dla silnika 5.7 381KM 280kW [l/100km]