Ocena kierowcy - Toyota Tundra II

Mariusz, 2 lata temu
Rok produkcji 2009
Toyota Tundra II 5.7 381KM 280kW 2007-2009 - Oceń swoje auto
Inne : piekne wnetrze
Jest to najpiękniejszy pikap jakiego miałem, podobny raptor , f150, ram . Przepiękny brazowy kolor -zachód słońca , podniesiony o trzy cale i dołożone nadkola , przyciemnione szyby , prowadzenie i dynamika na wysokim poziomie porównuje do mercedesa Sklasa, audi w12, bmw 7 , srodek pełna skóra brąz , duzy wyswietlacz android wersia limited 1796 edycja. nie przerabiam na gaz gdyz posiadam naped 2wd i spalanie na poziomie 12 -16 max litrów paliwa silnik pracuje rewelacyjnie , przy dobrych oponach zimowych nie mam problemy z jazdą nawet w górach , jest to samochód który ogladaja wszyscy na ulicy, poprzednio miałem h2 było podobnie ale spalanie różniło sie znacznie 25/100. Polecam ten samochód , często na pake wkładam motocykl , nawet dwa obok siebie , wersia krewmax zapewnia wiecej miejsca z tyłu niz z przodu przy miom wzroscie 190cm , średnio zmieniam samochody co roku , H2 jezdziłem dwa lata , Tundrom rok i na razie nie mam zamiaru ja wystawiać , naped 4/4 pewnie był by pewniejszy w górach i na targaniu po błocie ale ja potrzebuje wygodny samochód w trasy , spalanie 15 litr na 100 średnia w cyklu mieszanym jednak przemawia. Polecam ten samochód , z pewnego zródła posłuży bardzo długo.
v8 przepieknie brzmi bardzo dobrze dobrany tłumnik , nie słychac w środku a na zewnątrz pieknie brzmi, komora silnika jest tak skonstuowana jak cep prostota i wszedzie dojscie 6+
skrzynia jest raczej starego typu 6 biegowa ale nie ma wiekszyych problemów czasem zdaży sie ze szarpnie przy jezdzie w korku na dojazdach ale ogólnie bardzo płynnie przerzuca biegi
mimo gabarytów tego samochodu jest on w pełni przystosowany do jazdy i parkowania w miescie , oczywiscie umiejetnosci graja tu najwieksza role , pomocna jest kamera z tyłu i ja założyłem też zprzodu
obłed , piekny samochód mażenie wielu męzczyzn podkresla meskosc i ego na pewno , na pewno nie przedłuza narządów :)
bardzo dobra widoczność , przestronne wnetrze nie ma problemu z martwymi punktami
Przy napędzie 2wd, gabarytach i spalaniu 12-16 litrów myśle ze bardzo ekonomiczny samochód. Przykład hummer H2 6l 25-30/100, BMW 760 19l/100, mercedes s5,5 17l/100, mitschubishi pajero 3,2 did 16l/100 , pajero 3 18l/100.
w amerykańskich autach wentylacja zawsze była na wysokim poziomie
nie ma co tu dużo pisać wnetrze wielkosci całego malucha :)
wnwtrze całe w skórze więc nie ma szeleszczacych plastików , choć powiem ze nawet plastiki w amerykanach lepiej wypadaja od europejczyków
brak awarii , wymiana oleju co 8000 tys kilometrów koszt wymiany z robocizną w serwisie 600zł olej plus filtr ok 400zł
jesli decydujesz sie na auto z silnikiem 5,7 v8 i jest to tundra to przy normalnej eksploatacji zmieniasz olej i wlwwasz paliwo:)
przez rok nic, zrobiłem 25tys samochód ma przejechane niecałe 120tys
brak