Ocena kierowcy - Toyota Yaris IV Cross

Toyota Yaris IV Cross 1.5 Hybrid 116KM 85kW 2020-2024 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Układ hamulcowy
Inne
Autko prezentuję się dobrze. Wykonanie trochę powyżej średniej. Za ta cenę zaoszczędzili na tapicerce - twarda, szczególnie podłokietniki w drzwiach i pomiędzy fotelami. To moja pierwsza hybryda i jestem mile zaskoczony jej sprawnością. Polecam autko dla osób które nie szukają limuzyny ale oszczędnego i skrojonego na miarę samochodu
Bardzo sprawny chociaż trochę głośny.W jeździe po autostradzie i w górach używać trybu Power, zupełnie zmienia kulturę pracy
Działa bez zarzutu, wcześniej jeździłem automatami starszej i nowej generacji. W dobie korków i zapełnienia miast super.
Dobrze się prowadzi i słucha kierowcy,
Kształt ciekawy jednak ilość załamań i przetłoczeń dostarcza benedyktyńskiej pracy podczas mycia, kto spróbuje ten wie.
Widoki z kabiny do przyjęcia tylko ten telewizor na kokpicie zasłania ważną część drogi.
Wszystko fajnie tylko przez miesiąc szukałem klamki w drzwiach producent tak ją wpasował jakby był przekonany że nie będziemy wysiadać zachwyceni całością.
Działa sprawnie tylko jest mało trybów konfiguracji nawiewu.
Przestrzeń nawet wystarcza mam 182 cm podobnie żona i jeśli można ustawić komfortowo fotele nie przeszkadza bagaż na tylnej kanapie to wygoda jest.
Wyciszenie to pięta Achillesa. Silnik na autostradzie trochę ciszej w trybie Power ale wiatr w słupkach i szybach bocznych zaskakuje melodyjnością. Jechałem blisko 700 km autostradą i można przywyknąć radio pomaga.
Jazda w mieście 4,0 można lepiej , autostradą Tatry średnio do 4,7 autko załadowane. Denerwująca pojemność zbiornika paliwa, tankowanie trzeba planować z wyprzedzeniem. W dobie rozbudowy sieci dróg zdarzają się odcinki bez żadnej stacji paliw.
W cenie i wykonaniu widać palce księgowych.
Brak
Brak