Ocena kierowcy - Volkswagen Caddy IV Caddy

z bmw do VW, 7 lat temu
Silnik 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW
Rok produkcji 2015
Volkswagen Caddy IV Caddy 2.0 TDI SCR BlueMotion Technology 150KM 110kW 2015-2020 - Oceń swoje auto
Inne : wyciszenie
Witam! Jestem szczęśliwym posiadaczem tego auta użytkowego które zaskakuje wyciszeniem, ekonomią, dynamiką, dużą ładownością (tylko długość przestrzeni bagażowej w podstawowej wersji zbyt krótka), estetyką, do tego dobrym wyposażeniem i funkcjonalnością
Daje radę. Bardzo oszczędny silnik pod warunkiem optymalnego poruszania się po drogach. Ciągnie na niskich obrotach, przy czym odwzajemnia się wysoką kulturą pracy. małe zastrzeżenie - 2050-2150obr/min minimalnie głośniejsza praca słyszalna na 5 i 6 biegu
Specyfikacja zmiany biegów bardzo mi odpowiada. Lubię dość dynamiczną jazdę stosując jednak wiele zasad eco drivingu.
Ustępuje bmw, jednak jak na tego typu auto bardzo pozytywnie zaskakuje.
Nie jest zła tak jak i w innych autach tego typu
Przyzwyczaiłem się do wysuwanych chwytaków na kubki i butelki. Źle nie jest
klima działa perfekcyjnie, jak i cały system wentylacji
Liczyłem na nieco więcej miejsca na tylnich fotelach i w bagażniku, aczkolwiek z przodu można poczuć przestrzeń.
w takim aucie to szook. Podwójne masywne uszczelki w drzwiach robią robotę.
Mój Caddy nie lubi mocno wciśniętego gazu, spala wtedy nie tylko w dużych ilościach paliwo, ale też i olej. Wystarczy troszkę się opamiętać i nie musimy się martwić o ubytki oleju czy o najbliższą stację na trasie.got my mojo
Warto dopłacić 50% ceny do pojazdu które pod każdym względem bije na łeb na szyję konkurencje. Gorąco polecam.
0 usterek. już skomentowałem. No zapomniałem o zresetowaniu ciśnienia w oponach i mały błędzik się kilka dni świecił :)
Oby te pole było puste przez wiele lat...
Volkswagen Caddy IV Caddy