Ocena kierowcy - Volkswagen Golf I Hatchback

Irek, 18 lat temu
Rok produkcji 1983
Volkswagen Golf I Hatchback 1.5 70KM 51kW 1974-1983 - Oceń swoje auto
stare auto brzydkie w środku na zewnątrz tesz nie za ładne spyhane jusz powoli na szrot z racji wieku ale tanie wytrzymałe i można wyrwać naprawde wypasionego golfika za 2-3tys. super jako pierwsze, auto do pracy nie szkoda jak się zniszczy można kupić takiego samego na części z niemiec nawet za 50euro
dobże przyśpiesza hoćiasz to automat pod gurki tesz dobże włazi kultura pracy może nie jest na najwyższym poziomie ale jest zadowalająca
niemiałem z niom najmniejszyh problemów super się sprawuje trzeba dbać o dobry olej i wszystko jest w pożądku czasami miała pod gurke zawahania dziwnie biegami zmieniała ale automaty tak majom
wymieniłem amorki i dalej dobże niejest może super rewelacja ale radzi sobie dobże trzyma na zakrętah dość mocne jak na nasze drogi
nic dodać nic ująć
staro wyglądające wnętrze ale ten typ tak ma plastiki nawet dobre i obicia tesz tylko klapa trzszczy oj trzeba się na męczyć żeby przestała źle rozwiązana kostrukcja mocowania klapy
nieh ktoś zaprzeczy grzeje asz miło a że nie hłodzi bo klimy niema mam tesz szyber przewietrza się w mgnieniu oka zero zaparowanyh szyb
w moim 3 dżwi jest nieciekawie ale u kumpla w 5 dżwiowym całkiem nieźle jak na rozmiar auta bagażnik tesz niema się co spodziewać bus to to nie jest
prawie brak wyciszeń w tyh golfah ale niejeś jakoś ndwyraz hałaśliwy tylko powietrze mocno słyhać mało opływowy
no tu zależy co i jak prównywalnie z innymi autami umiarkowany apetyt a gaz to nawet za 1200 zamontować można i jeździ bez zażutu bo to gaźnik jest jak jest dobże wyregulowant to super pali od strzała nawet na gazie
ja swojego kupiłem kilka lat temu za 100euro niebył taki tani jak ford czy opel mogłem kupić sierre za 50 w dieslu ale nie żałuje polecam wszystkim
prosta konstrukcja łatwy w obsłudze samemu robie za serwis bardzo wytrzymały dobrej jakości podrubki ale tylko z niemiec hiszpańskie i włoskie są dużo słabsze za podobnom kase łożyska tylne tylko z niemiec żadne inne na nih nie zaoszczędzisz najlepiej fag albo skf może być prema blaha mocna tylko z tyłu jakieś pęheżyki się pojawiają od czasu do czasu z racji wieku ale nigdzie indziej
przepalona żarówka byłem w szoku bo to pierwsza awaria w moim aucie i jedyna

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.5 70KM 51kW [l/100km]

7,2