Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf V 1.4 i 16V 75KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 1.4 i 16V 75KM 2003-2008

1% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 08.01.2013 13:03:13 przez

Auto mamy od nowości. Przejechaliśmy 105 tys. km. 50% w mieście, 50% na trasie. Golf to dobrze wykonany samochód, po tym przebiegu wnętrze jest w bardzo dobrym stanie, nie trzeszczy, nie ma obtarć, obić itp. Ma bardzo duże wnętrze i bardzo dobre zawieszenie. Silnik jest słaby - nadaje się najlepiej do jazdy po mieście. Zawieszenie świetne, idealny kompromis komfort/prowadzenie. Naprawdę nic w nim przy tym przebiegu nie stuka, ale fakt, że dziury w drodze zawsze omijam. Awarie były na początku (przed 15 tys. km) - wynikały ze słabej jakości niektórych części (szczegóły poniżej). Ich wymiana została wykonana w ramach gwarancji, choć to wiązało się z oczekiwaniem. Po ich wymianie, auto zupełnie bezawaryjne i moim zdaniem bardzo trwałe. Zobaczymy co będzie dalej - auto będzie przez nas użytkowane jeszcze co najmniej 5 lat.

dodano 03.12.2008 23:47:15 przez

sorry ale jak ktoś mi jeszcze raz powie ze golf to fajne auto to go wysmieje. Miałem kiedys golfa 4, 115kM i był spoko ale ostatnio dostałem w firmie golfa 5 z silnikiem 1.4 i poprostu DRAMAT> Takiego fatalnego auta dawno nie widziałem. Do zalet moge zaliczyc tylko skrzynie biegów i schowki i półki - owych jest dośc. Wady- głosno we wnętrzu, silnik słychać jak w corsie za 20 pare tyś. i takie tez są plastiki. Silnik słabiutki jak na 1.4. W dodatku auto jest tak przecietne ze aż szkoda sie chwalic ze jezdzi sie golfem. Niestety ale firma WV idzie w złym kierunku, jedynie jeszcze sie passat broni. Najbardziej rozczarowało mnie wnętrze i pozycja za kierownicą.Na temat serwisu sie nie wypowiadam bo za to nie płace. Ale jedno jest pewne - nie kupie juz golfa.

dodano 30.09.2007 11:55:19 przez

Jeździ niezawodnie, w miarę szybko (jak na silnik 1.4), można pokonywać nim długie trasy bez zbytniego zmęczenia. Ceny części i usług w ASO - księżycowe, dobra dostępność części poza serwisami - ceny bardziej realne. Może rzeczywiście kiedyś VW produkował lepsze samochody, ale ekonomia ma swoje prawa i to ona rządzi nawet w motoryzacji.

dodano 24.03.2009 08:25:42 przez

Stosunkowo dobre auto, z silnikiem 1,4 16v nie wyróżnia się na tle innych aut, ale kultura jazdy po miescie i poza jest na całkiem dobrym poziomie.(przydało by sie kilka koni więcej) ale jak narazie mogę powiedzieć tyle ze jest niezawodny(mam nadzieje że bedzie tak dalej) zawieszenie twarde (bdb) troszke słabo wygłuszony.

dodano 30.03.2007 20:27:37 przez

Całokształt ok poprostu ja lubie takie twarde auta Zszokowało mnie tylko jedno delikatny łuk i nie ma auta - ten sam łuk ten sam testowałem - wiem to chore ale peugotem 307 pandą renault - wszystkie zastępcze - bez problemu podobna predkość - ale było sucho wszystko przeszło - golf nie :(

dodano 26.07.2007 00:10:38 przez

dobrze wykonany samochód, ergonomiczny, wygodny. W tym wyposażeniu (bez klimatyzacji, silnik 75 kM) bardzo nieekonomiczny, zbyt krótko zestopniowana skrzynia biegów łącznie z piatką

dodano 01.05.2009 09:23:30 przez

Fajny samochód o ładnym wyglądzie i dobrym wykonaniu. Jestem zadowolony z niego a posiadam go w wersji limitowanej GOAL więc jest świetnie wyposażony i stylizowany na sportowo.

dodano 05.10.2007 14:19:15 przez

Na co dzień do miasta i okazjonalne wypady gdzieś dalej się nadaje. Niezłe zawieszenie, silnik sprawniejszy niż to się wydaje z danych na papierze.

dodano 23.05.2007 17:09:12 przez

samochod pomimo ociezalej sylwetki nadal ma swoja klase, i bedzie mial, juz zawsze klasa kompakt bedzie nazywana klasą GOLFA i nie ma sie co dziwic

dodano 22.05.2004 21:04:54 przez

Jak ktoś szuka komfortowego kompaktu, który jest wzorem jakości i niekłopotliwy w obsłudze będzie dobże obsłużony.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca
VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca Kiedy w roku 1976 na rynku pojawiła się limitowana wersja Golfa GTI, nikt nie przypuszczał, iż tak spodoba się klientom, że Gran Turismo Injection na stałe zadomowi się w ofercie Volkswagena. Sześć generacji i prawie czterdzieści lat później, do duetu GTI oraz GTD dołącza najmłodszy eko-brat, model GTE.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu
Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu Jak tylko mamy taką okazję, to sprawdzamy różne funkcje w testowanych autach. Tym razem jest to aktywny tempomat w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania Volkswagen Golf GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM to połączenie sportu z oszczędnością. Przyspieszenie już zmierzyliśmy, więc przechodzimy do kwestii oszczędności. Zapraszamy do oglądania!
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.

Volkswagen Golf V 1.4 i 16V 75KM 2003-2008 32