Volkswagen Golf V 1.6 FSI 115KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

(346 ocen)

Volkswagen Golf V Plus - Oceń swoje auto Plus

(66 ocen)

Oceny Volkswagen Golf V 1.6 FSI 115KM 2003-2008

1% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 18.08.2012 przez

Samochód jest przeciętny a nawet kiepski za taką kase czegoś trzeba wymagać. Niezaprzeczalnie jego największa zaletą jest szybka odsprzedaż bo idiot na tego złoma zawsze sie znajdzie. Najbardziej daje się we znaki polityka producenta tuszowania awarji. VW wypuszcza na rynek auto, i ma nadzieję że fama rzekomej jakośći jakoś obroni te auto i tak jest o dziwo. Samochód jest wybitnie niedopracowany, i testowany tak naprawdę na klientach zamiast na fabrycznych jazdach testowych. To jeszcze mozna zrozumieć - wiadomo, koszty. Ale dlaczego producent istniejący na rynku już tyle lat, nie potrafi się uczyć na własnych błędach? Jednak tam widać wyraźną konsekwencję - mimo że pewnych wpadek nie da się uniknąć, to jednak z generacji na generacje te auta są coraz gorsze golf I ,II , III, były ok ale dalej to tylko kasa kasa a klijent niech się martwi. Czy Golf w ogólnej ocenie pozostaje daleko w tyle za konkurentami? Renault z megan III bije golfa, Ford to samo nawet Peugot robi coraz lepsze auta. dodatkowo spalanie na poziomie 9-10 l to pomylka moja mazda 6 z 2005r pali 8l a jest wieksza i cięższa. Calości dopelnia silnik mimo 115 KM nie daje rady Megance sąsiada a ma on 1.5 dci 86KM to kpina, goryczy dolewaja awarje silnika( i nie tylko) wydałem na naprawy 3600zł a zapowiada się że to nie koniec.

dodano 19.11.2008 przez

Bardzo żle się stało że kupiłem ten samochód,to całkowita porażka.Ludzie najpierw OSOBIŚCIE sprawdzcie auto i porównajcie z innymi, dopiero wtedy opiniujcie. NIE POLECAM, kompletnie nie rozumiem skąd w naszym kraju taka znakomita opinia VW, auto przeciętne, bez wyrazu, nijakie,psujące się,słabo jeżdżące,kosztujące więcej niż inne.Oszukaństwo.

dodano 20.03.2006 przez

Poprzednia Brava była bardziej niezawodna, sprzedawałem ją przy 130 000km wtedy środek nie trzeszczał tak jak teraz w golfie. Kupowałem auto równolegle z kolegą z tym że on wziął Megane (niby ultra-awaryjne), za tą samą cene facet dostał bardziej dynamiczne, mniej awaryjne auto i teraz sie ze mnie smieje.

dodano 13.06.2008 przez

Udane auto.Polecam dla osob lubiących spokojną jazdę wtedy mozna zauważyc ekonomiczność silnik fsi, bez uszczerbku na elastyczności. Dobrze wykonany srodek, ładne nadwozie.

dodano 05.03.2008 przez

samochód zdecydowanie nie wart swojej ceny. Przesiadłem się z 4 letniej mazdy 3. Teraz widzę. że nie zawsze nowsze jest lepsze...

dodano 13.03.2005 przez

mialem corolle 2002 ciesze sie bo zmiana na lepsze prawie o klase wyzej

dodano 16.11.2009 przez

Nie polecam, chyba że macie dostęp do darmowej stacji paliw z Pb98.

dodano 21.02.2010 przez

Następny tez będzie golf bezawaryjny i nigdy mnie nie zawiódł

dodano 06.09.2004 przez

idealny samochód dla oszczędnych, tylko ciutke drogi

dodano 05.03.2006 przez

byloby 5 gdyby nie zuzycie paliwa