Volkswagen Golf V 1.6 FSI 115KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 1.6 FSI 115KM 2003-2008

1% gorzej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 18.08.2012 18:36:00 przez

Samochód jest przeciętny a nawet kiepski za taką kase czegoś trzeba wymagać. Niezaprzeczalnie jego największa zaletą jest szybka odsprzedaż bo idiot na tego złoma zawsze sie znajdzie. Najbardziej daje się we znaki polityka producenta tuszowania awarji. VW wypuszcza na rynek auto, i ma nadzieję że fama rzekomej jakośći jakoś obroni te auto i tak jest o dziwo. Samochód jest wybitnie niedopracowany, i testowany tak naprawdę na klientach zamiast na fabrycznych jazdach testowych. To jeszcze mozna zrozumieć - wiadomo, koszty. Ale dlaczego producent istniejący na rynku już tyle lat, nie potrafi się uczyć na własnych błędach? Jednak tam widać wyraźną konsekwencję - mimo że pewnych wpadek nie da się uniknąć, to jednak z generacji na generacje te auta są coraz gorsze golf I ,II , III, były ok ale dalej to tylko kasa kasa a klijent niech się martwi. Czy Golf w ogólnej ocenie pozostaje daleko w tyle za konkurentami? Renault z megan III bije golfa, Ford to samo nawet Peugot robi coraz lepsze auta. dodatkowo spalanie na poziomie 9-10 l to pomylka moja mazda 6 z 2005r pali 8l a jest wieksza i cięższa. Calości dopelnia silnik mimo 115 KM nie daje rady Megance sąsiada a ma on 1.5 dci 86KM to kpina, goryczy dolewaja awarje silnika( i nie tylko) wydałem na naprawy 3600zł a zapowiada się że to nie koniec.

dodano 19.11.2008 18:29:02 przez

Bardzo żle się stało że kupiłem ten samochód,to całkowita porażka.Ludzie najpierw OSOBIŚCIE sprawdzcie auto i porównajcie z innymi, dopiero wtedy opiniujcie. NIE POLECAM, kompletnie nie rozumiem skąd w naszym kraju taka znakomita opinia VW, auto przeciętne, bez wyrazu, nijakie,psujące się,słabo jeżdżące,kosztujące więcej niż inne.Oszukaństwo.

dodano 20.03.2006 16:06:18 przez

Poprzednia Brava była bardziej niezawodna, sprzedawałem ją przy 130 000km wtedy środek nie trzeszczał tak jak teraz w golfie. Kupowałem auto równolegle z kolegą z tym że on wziął Megane (niby ultra-awaryjne), za tą samą cene facet dostał bardziej dynamiczne, mniej awaryjne auto i teraz sie ze mnie smieje.

dodano 13.06.2008 16:33:10 przez

Udane auto.Polecam dla osob lubiących spokojną jazdę wtedy mozna zauważyc ekonomiczność silnik fsi, bez uszczerbku na elastyczności. Dobrze wykonany srodek, ładne nadwozie.

dodano 05.03.2008 03:23:02 przez

samochód zdecydowanie nie wart swojej ceny. Przesiadłem się z 4 letniej mazdy 3. Teraz widzę. że nie zawsze nowsze jest lepsze...

dodano 13.03.2005 01:03:11 przez

mialem corolle 2002 ciesze sie bo zmiana na lepsze prawie o klase wyzej

dodano 16.11.2009 10:59:57 przez

Nie polecam, chyba że macie dostęp do darmowej stacji paliw z Pb98.

dodano 21.02.2010 15:35:37 przez

Następny tez będzie golf bezawaryjny i nigdy mnie nie zawiódł

dodano 06.09.2004 16:41:58 przez

idealny samochód dla oszczędnych, tylko ciutke drogi

dodano 05.03.2006 21:09:32 przez

byloby 5 gdyby nie zuzycie paliwa

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.4 100KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS "BRAZIL"

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 0.1 100KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf GTI Performance vs. Seat Leon SC Cupra 280 - dwaj przyjaciele z ... Kilkanaście dni temu na naszych łamach mogliście przeczytać recenzję najnowszego Volkswagena Golfa GTI. W oczach redaktora Tomka Tyczyńskiego to kultowe auto z charakterem wypadło bardzo dobrze. Czy werdykt będzie równie pozytywny, gdy na drodze usportowionego Golfa stanie zupełnie nowy Seat Leon Cupra?

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII
Seat Leon SC vs VW Golf - wideotest AutoCentrum.pl
Seat Leon SC vs VW Golf - wideotest AutoCentrum.pl Tym razem mniej standardowy test Seata Leona SC. Zrobiliśmy nie tyle porównanie, co prezentację Leona na tle Golfa. Będziemy wdzięczni za komentarze, czy taka forma prezentacji "na tle" jest dla Was interesująca i warta powtórzenia w przyszłości.

Volkswagen Golf V 1.6 FSI 115KM 2003-2008 32