VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf V 1.6 i 102KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 1.6 i 102KM 2003-2008

3% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 25.06.2014 10:03:03 przez

auto skrojone na miarę - każdy znajdzie w nim to czego szukał. ergonomia na najwyższym poziomie! stosunkowo tani serwis w ASO. wysoka jakość wykonania (choć skrzypi mi kratka na środku deski rozdzielczej przy wyższych obrotach lub na dziurach)... świetne zawieszenie - auto jeździ jak tramwaj! super hamulce! stylowy i ponadczasowy wygląd, absolutna bezawaryjność wszystkich podzespołów, niska utrata wartości - szczególnie w przypadku aut bezwypadkowych i z polskich salonów z bogatym wyposażeniem - takich jak moje, łatwość odsprzedaży... climatronic to bajka, reflektory świecą bardzo jasno i daleko, komfort prowadzenia i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie! ze słabości wymienię: kiepski, miękki i bardzo podatny na wszelkie rysy lakier (nawet gąbką go można porysować podczas mycia), skrzypiące niektóre plastiki, paliwożerny silnik 1,6 (choć faktycznie całkowicie bezawaryjny mimo spalania rzędu 9,5 w mieście bez klimy i 7,5 litra w trasie bez klimy przy prędkościach rzędu 120-130 km/h, bo przy prędkościach rzędu 170-180 km/h potrafi wyssać nawet 14 litrów), rozrząd na pasku a nie na łańcuchu (co powoduje konieczność jego kosztownej wymiany co 5 lat niezależnie od przebiegu), niskie zawieszenie (8,5 cm na polskie drogi to ciut za mało - łatwo porysować podłogę lub progi przy podjeżdżaniu choćby pod najmniejszy krawężnik)... reszta po prostu super!

dodano 16.08.2011 13:44:21 przez

Dlaczego 4? Jest to auto miejskie do normalnej codziennej jazdy (do pracy, na zakupy). Jeśli ktoś szuka wrażeń z jazdy, nie powinien kupować tego samochodu. Jeśli jednak komuś zależy na bezawaryjności, prostocie obsługi - polecam! Było by 5 gdyby był bardziej żwawy, lepiej się zbierał. Myślałem że identyczny silnik co w passacie potrafi bardziej ogarnąć to autko. Niestety pomyliłem się. Ogólnie nie mam do czego się przyczepić!, Wg mojej oceny samochód wizualnie prezentuje się bardzo ładnie, jestem bardzo zadowolony z zakupu, chociaż wiem że następny golf byłby z mocniejszym silnikiem.

dodano 30.09.2011 22:48:51 przez

Co prawda samochód nabyłem od pierwszego właściciela (znajomego) po dwóch latach eksploatacji (42 000 km) to jednak samochód dał się poznać jako dobry niezawodny nabytek, bez względu czy na lato czy na zimę. Pojazd bez najmniejszej przeszłości wypadkowej odwdzięcza się poprawną eksploatacją.

dodano 05.02.2007 20:52:17 przez

jetem zadowolony. miała być corolla ale obsługo w salonie była do bani wię poszedłem do vw i na razie nie żałuję. MINEŁO 4 LATA I 60 000 KILOMETRÓW. DUŻYMI LITERAMI DOPISUJĘ BIEŻĄCE UWAGI. ZMIENIAM RÓWNIEŻ OCENĘ GWIAZDKOWĄ. GENARALNIE NADAL JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM.

dodano 28.05.2007 10:48:08 przez

To było nowe auto z salonu,moje 6 z kolei nigdy nie miałem gorszego. Twierdzę ze dno.Od początku kłopoty z wolnymi obrotami potrafil gasnąć przy zmianie biegów,serwiosy na gwarancji mnie spławiały nie potafili tego usunąć.Obsługa dno.NIGDY NIE KUPUJCIE GOLFA!!!

dodano 28.02.2010 20:33:44 przez

Auto ma kiepski silnik. Duże spalanie. Trzęsie samochodem na wolnych obrotach, serwis sobie z tym nie radzi. Przyspieszenie...hmmm szkoda słów Polonez się lepiej zbierał. Auto jak na swoje gabaryty bardzo wygodne, polecam na długie trasy

dodano 11.07.2009 20:30:16 przez

Ogólnie autko super wykonane, ergonomia w środku na wysokim poziomie. Wysokiej jakości materiały, jest wygodnie i cicho. Jedyne zastrzeżenia to silnik - jak dla mnie za słaby mimo że nie mogę tego zrozumieć dlaczego.

dodano 20.02.2006 11:15:24 przez

Auto przecietne, do mojego poprzedniego Volva V40 nie umywa się pod żadnym względem. Zdecydowanie przereklamowany co do ekonomii i niezawodności. Nie zdołam go już chyba polubć przed zamianą.

dodano 08.09.2011 09:43:27 przez

Samochód wygodny i przestronny, jednak często odwiedza serwisy, przez co jego użytkowanie staje się udręką!!! Widać WV chce naciągnąć klientów, a ich satysfakcja jest na dalaszym miejscu.

dodano 29.12.2009 14:07:30 przez

Bezproblemowa eksploatacja, wielka radość z jazdy i niestety szczypta goryczy na stacji benzynowej. W swoim następnym wcieleniu biorę w ciemno 1.4 122KM, ew. diesla 2.0 140 KM

Pewne oferty od dealerów

Volkswagen Golf VI 1.4 16V ComfortLine

Volkswagen Golf VI 1.4 16V ComfortLine

Rocznik: 2012. Przebieg: 67 150 km. Silnik: 1.4 benzyna.

Cena: 44 900

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Trendline

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Trendline

Rocznik: 2011. Przebieg: 102 143 km. Silnik: 1.6 olej napędowy.

Cena: 36 900

Infiniti FX S Pre

Infiniti FX S Pre

Rocznik: 2013. Przebieg: 32 200 km. Silnik: 3.0 olej napędowy.

Cena: 280 850 zł  ►  219 000

Zyskujesz 61 850Zobacz szczegóły »

Nissan Pathfinder 2,5D SE

Nissan Pathfinder 2,5D SE

Rocznik: 2013. Silnik: 2.5 olej napędowy.

Cena: 191 300 zł  ►  134 900

Zyskujesz 56 400Zobacz szczegóły »

Volkswagen Golf V 1.6 i 102KM 2003-2008 46