Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Golf V 1.6 i 102KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 1.6 i 102KM 2003-2008

3% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 25.06.2014 10:03:03 przez

auto skrojone na miarę - każdy znajdzie w nim to czego szukał. ergonomia na najwyższym poziomie! stosunkowo tani serwis w ASO. wysoka jakość wykonania (choć skrzypi mi kratka na środku deski rozdzielczej przy wyższych obrotach lub na dziurach)... świetne zawieszenie - auto jeździ jak tramwaj! super hamulce! stylowy i ponadczasowy wygląd, absolutna bezawaryjność wszystkich podzespołów, niska utrata wartości - szczególnie w przypadku aut bezwypadkowych i z polskich salonów z bogatym wyposażeniem - takich jak moje, łatwość odsprzedaży... climatronic to bajka, reflektory świecą bardzo jasno i daleko, komfort prowadzenia i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie! ze słabości wymienię: kiepski, miękki i bardzo podatny na wszelkie rysy lakier (nawet gąbką go można porysować podczas mycia), skrzypiące niektóre plastiki, paliwożerny silnik 1,6 (choć faktycznie całkowicie bezawaryjny mimo spalania rzędu 9,5 w mieście bez klimy i 7,5 litra w trasie bez klimy przy prędkościach rzędu 120-130 km/h, bo przy prędkościach rzędu 170-180 km/h potrafi wyssać nawet 14 litrów), rozrząd na pasku a nie na łańcuchu (co powoduje konieczność jego kosztownej wymiany co 5 lat niezależnie od przebiegu), niskie zawieszenie (8,5 cm na polskie drogi to ciut za mało - łatwo porysować podłogę lub progi przy podjeżdżaniu choćby pod najmniejszy krawężnik)... reszta po prostu super!

dodano 30.09.2011 22:48:51 przez

Co prawda samochód nabyłem od pierwszego właściciela (znajomego) po dwóch latach eksploatacji (42 000 km) to jednak samochód dał się poznać jako dobry niezawodny nabytek, bez względu czy na lato czy na zimę. Pojazd bez najmniejszej przeszłości wypadkowej odwdzięcza się poprawną eksploatacją.

dodano 05.02.2007 20:52:17 przez

jetem zadowolony. miała być corolla ale obsługo w salonie była do bani wię poszedłem do vw i na razie nie żałuję. MINEŁO 4 LATA I 60 000 KILOMETRÓW. DUŻYMI LITERAMI DOPISUJĘ BIEŻĄCE UWAGI. ZMIENIAM RÓWNIEŻ OCENĘ GWIAZDKOWĄ. GENARALNIE NADAL JESTEM ZADOWOLONY I POLECAM.

dodano 28.05.2007 10:48:08 przez

To było nowe auto z salonu,moje 6 z kolei nigdy nie miałem gorszego. Twierdzę ze dno.Od początku kłopoty z wolnymi obrotami potrafil gasnąć przy zmianie biegów,serwiosy na gwarancji mnie spławiały nie potafili tego usunąć.Obsługa dno.NIGDY NIE KUPUJCIE GOLFA!!!

dodano 28.02.2010 20:33:44 przez

Auto ma kiepski silnik. Duże spalanie. Trzęsie samochodem na wolnych obrotach, serwis sobie z tym nie radzi. Przyspieszenie...hmmm szkoda słów Polonez się lepiej zbierał. Auto jak na swoje gabaryty bardzo wygodne, polecam na długie trasy

dodano 11.07.2009 20:30:16 przez

Ogólnie autko super wykonane, ergonomia w środku na wysokim poziomie. Wysokiej jakości materiały, jest wygodnie i cicho. Jedyne zastrzeżenia to silnik - jak dla mnie za słaby mimo że nie mogę tego zrozumieć dlaczego.

dodano 20.02.2006 11:15:24 przez

Auto przecietne, do mojego poprzedniego Volva V40 nie umywa się pod żadnym względem. Zdecydowanie przereklamowany co do ekonomii i niezawodności. Nie zdołam go już chyba polubć przed zamianą.

dodano 29.12.2009 14:07:30 przez

Bezproblemowa eksploatacja, wielka radość z jazdy i niestety szczypta goryczy na stacji benzynowej. W swoim następnym wcieleniu biorę w ciemno 1.4 122KM, ew. diesla 2.0 140 KM

dodano 27.02.2011 13:27:33 przez

Mimo wszystko jak na takie spalanie, to osiągi powinny być znacznie lepsze. Ale może prostota silnika odwdzięczy się większą niezawodnością niż turbosilniki TSI.

dodano 12.06.2009 05:56:50 przez

Fajowe autko... wykończenie ,jakość cały vw jeszcze dodać na lato 16 calowe alufelgi.Układ jezdny wzorowy istny tramwaj,a skrzynia biegów perfekcja.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Rocznik: 2013. Przebieg: 3 500 km. Silnik: 1.6 120KM, benzynowy.

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Demonstracyjny SEAT Leon FR ST

Rocznik: 2013. Przebieg: 2 651 km. Silnik: 1.4 140KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy
Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy Ojciec rodziny. Już samo brzmienie tego określenia przywodzi na myśl statecznego pana, który aspiracje zadziornego przywódcy stada odłożył na półkę. To synonim bezpieczeństwa, typowy przedstawiciel klasy średniej. Można na nim polegać, ale bywa nudziarzem. Oczywiście ten krótki opis to stereotyp, specjalnie wyolbrzymiam, bo są przecież ojcowie rodzin, w których nie umarła żyłka samca alfa. To co wiemy na temat potencjalnych kupujących auta, tym bardziej wiedzą specjaliści Volkswagena od pozycjonowania samochodów na rynku. Ojcowie rodzin, uwaga, Volkswagen przygotował dla was coś nietuzinkowego. Oto nadszedł Golf Sportsvan.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania Kolejny nasz pomiar spalania. W tym przypadku test wykonaliśmy na modelu Volkswagen Golf Sportsvan z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM. Zapraszamy do oglądania.
Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu
Volkswagen Golf Sportsvan - działanie aktywnego tempomatu Jak tylko mamy taką okazję, to sprawdzamy różne funkcje w testowanych autach. Tym razem jest to aktywny tempomat w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja Legendarna wersja GTI doczekała się... elektrycznej odmiany. Producent deklaruje spalanie na poziomie 1,5 litra na 100 kilometrów. Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej, oszczędnej legendy?

Volkswagen Golf V 1.6 i 102KM 2003-2008 40