Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

lista nadwozi Volkswagen Golf V
Volkswagen Golf V Hatchback - Oceń swoje auto Hatchback

(346 ocen)

Oceny Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008

3% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 02.05.2012 przez

Samochód bardzo nadający się do miejskiej jazdy. Wszystko ma być proste i małoskomplikowane, a przez to bezawaryjne. Można powiedzieć, że się udało. W sumie brak turbiny nie razi, a nawet zaleta Można gasić silnik zaraz po zatrzymaniu, co po mieście ideał. Ponadto samochód bez filtra cząstek stałych, co eliminuje troskę o kolejny kosztowny element. Bardzo dobre wrażenia z jazdy, nie zmusza do dynamicznej jazdy (zupełnie przeciwnie do Hondy Civic). Stabilny, bezpieczny i okrzesany te trzy przymiotniki najlepiej charakteryzują Poczciwego Golfika.

dodano 31.08.2011 przez

Miałe do tej pory 4 samochody, wszystkie były o wiele większej mocy (nawet 200km) i dlatego trochę brakuje mi tej siły ale jadąc z rozsądną prędkością to auto daje mi wielką "radochę" z jazdy. Natomiast jeśli chodzi o koszty utrzymania to ten model wychodzi mi najtaniej, najmniej awaryjnie i bezproblemowo w użutkowaniu - no i ten wygląd: tradycyjny a zarazem nowoczesny. Polecam!!

dodano 06.01.2014 przez

Auto bardzo ekonomiczne i praktycznie bezawaryjne. Silnik o mocy zaledwie 75KM ale nawet w dalekich trasach dobrze się spisuje i nie zmusza do agresywnej jazdy co przekłada się na niskie spalanie. Przez 4 lata użytkowania autem przejechałem ok 120tyś km i nie miałem żadnej nawet małej awarii co jest chyba największym plusem tego auta w moim przypadku. Mogę śmiało polecać.

dodano 02.01.2012 przez

Bardzo dobre auto na krótkie trasy :) Na dłuższe także jak ktoś lubi spokojną jazdę. 130 km/h :)

dodano 22.09.2010 przez