Konkurs gokartowy - tydzień 3

Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008

3% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 02.05.2012 21:14:12 przez

Samochód bardzo nadający się do miejskiej jazdy. Wszystko ma być proste i małoskomplikowane, a przez to bezawaryjne. Można powiedzieć, że się udało. W sumie brak turbiny nie razi, a nawet zaleta Można gasić silnik zaraz po zatrzymaniu, co po mieście ideał. Ponadto samochód bez filtra cząstek stałych, co eliminuje troskę o kolejny kosztowny element. Bardzo dobre wrażenia z jazdy, nie zmusza do dynamicznej jazdy (zupełnie przeciwnie do Hondy Civic). Stabilny, bezpieczny i okrzesany te trzy przymiotniki najlepiej charakteryzują Poczciwego Golfika.

dodano 31.08.2011 15:09:44 przez

Miałe do tej pory 4 samochody, wszystkie były o wiele większej mocy (nawet 200km) i dlatego trochę brakuje mi tej siły ale jadąc z rozsądną prędkością to auto daje mi wielką "radochę" z jazdy. Natomiast jeśli chodzi o koszty utrzymania to ten model wychodzi mi najtaniej, najmniej awaryjnie i bezproblemowo w użutkowaniu - no i ten wygląd: tradycyjny a zarazem nowoczesny. Polecam!!

dodano 06.01.2014 21:45:21 przez

Auto bardzo ekonomiczne i praktycznie bezawaryjne. Silnik o mocy zaledwie 75KM ale nawet w dalekich trasach dobrze się spisuje i nie zmusza do agresywnej jazdy co przekłada się na niskie spalanie. Przez 4 lata użytkowania autem przejechałem ok 120tyś km i nie miałem żadnej nawet małej awarii co jest chyba największym plusem tego auta w moim przypadku. Mogę śmiało polecać.

dodano 02.01.2012 18:52:35 przez

Bardzo dobre auto na krótkie trasy :) Na dłuższe także jak ktoś lubi spokojną jazdę. 130 km/h :)

dodano 22.09.2010 15:28:38 przez

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai Elantra Classic Plus

Rocznik: 2014. Przebieg: 0 km. Silnik: 1.6 132KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy
Volkswagen Golf Sportsvan - lek na ból głowy Ojciec rodziny. Już samo brzmienie tego określenia przywodzi na myśl statecznego pana, który aspiracje zadziornego przywódcy stada odłożył na półkę. To synonim bezpieczeństwa, typowy przedstawiciel klasy średniej. Można na nim polegać, ale bywa nudziarzem. Oczywiście ten krótki opis to stereotyp, specjalnie wyolbrzymiam, bo są przecież ojcowie rodzin, w których nie umarła żyłka samca alfa. To co wiemy na temat potencjalnych kupujących auta, tym bardziej wiedzą specjaliści Volkswagena od pozycjonowania samochodów na rynku. Ojcowie rodzin, uwaga, Volkswagen przygotował dla was coś nietuzinkowego. Oto nadszedł Golf Sportsvan.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Hungaroring - 6 racing weekend Volkswagen Castrol Cup (1 wyścig)
Hungaroring - 6 racing weekend Volkswagen Castrol Cup (1 wyścig) W pierwszym z dzisiejszych wyścigów zwyciężył Mateusz Lisowski, co nie jest niespodzianką. Niespodzianką jest za to 16-letni Paweł Krężelok, który ze stratą niewiele ponad 5 sekund do lidera zajął trzecie miejsce i zdobył swój pierwszy puchar. Podczas dekoracji zobaczyliśmy 3 polskie flagi!
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania Kolejny nasz pomiar spalania. W tym przypadku test wykonaliśmy na modelu Volkswagen Golf Sportsvan z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM. Zapraszamy do oglądania.
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady
VW Golf VII - 4 zalety i 4 wady Kochani, przyszedł nam do głowy pomysł, aby do naszych artykułów, opisujących testowane przez nas samochody, dołączać wideokomentarz, omawiający największe zalety i wady tego auta. To jest pierwszy "pilotowy" filmik, zrobiony jak to się mówi "na szybko". Wypadło na VW Golfa VII :-) Czekamy na Wasze opinie. Czy ten kierunek videotestów Wam się podoba? Rozwijać ten temat? Zapraszamy do oglądaniania, przed Wami 4 zalety i 4 wady Volkswagena Golfa VII

Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 5