Nie trać czasu na szukanie części! Motodoradca zrobi to za Ciebie.

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008

3% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 02.05.2012 21:14:12 przez

Samochód bardzo nadający się do miejskiej jazdy. Wszystko ma być proste i małoskomplikowane, a przez to bezawaryjne. Można powiedzieć, że się udało. W sumie brak turbiny nie razi, a nawet zaleta Można gasić silnik zaraz po zatrzymaniu, co po mieście ideał. Ponadto samochód bez filtra cząstek stałych, co eliminuje troskę o kolejny kosztowny element. Bardzo dobre wrażenia z jazdy, nie zmusza do dynamicznej jazdy (zupełnie przeciwnie do Hondy Civic). Stabilny, bezpieczny i okrzesany te trzy przymiotniki najlepiej charakteryzują Poczciwego Golfika.

dodano 31.08.2011 15:09:44 przez

Miałe do tej pory 4 samochody, wszystkie były o wiele większej mocy (nawet 200km) i dlatego trochę brakuje mi tej siły ale jadąc z rozsądną prędkością to auto daje mi wielką "radochę" z jazdy. Natomiast jeśli chodzi o koszty utrzymania to ten model wychodzi mi najtaniej, najmniej awaryjnie i bezproblemowo w użutkowaniu - no i ten wygląd: tradycyjny a zarazem nowoczesny. Polecam!!

dodano 06.01.2014 21:45:21 przez

Auto bardzo ekonomiczne i praktycznie bezawaryjne. Silnik o mocy zaledwie 75KM ale nawet w dalekich trasach dobrze się spisuje i nie zmusza do agresywnej jazdy co przekłada się na niskie spalanie. Przez 4 lata użytkowania autem przejechałem ok 120tyś km i nie miałem żadnej nawet małej awarii co jest chyba największym plusem tego auta w moim przypadku. Mogę śmiało polecać.

dodano 02.01.2012 18:52:35 przez

Bardzo dobre auto na krótkie trasy :) Na dłuższe także jak ktoś lubi spokojną jazdę. 130 km/h :)

dodano 22.09.2010 15:28:38 przez

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Demonstracyjny Mitsubishi Lancer 1,8 140KM Sportback Invite

Rocznik: 2014. Przebieg: 200 km. Silnik: 1.8 140KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Demonstracyjny Hyundai i30 CLASSIC PLUS

Rocznik: 2014. Przebieg: 1 000 km. Silnik: 1.4 100KM, benzynowy.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca
VW Golf GTE - Hybryda z genem sportowca Kiedy w roku 1976 na rynku pojawiła się limitowana wersja Golfa GTI, nikt nie przypuszczał, iż tak spodoba się klientom, że Gran Turismo Injection na stałe zadomowi się w ofercie Volkswagena. Sześć generacji i prawie czterdzieści lat później, do duetu GTI oraz GTD dołącza najmłodszy eko-brat, model GTE.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania Kolejny nasz pomiar spalania. W tym przypadku test wykonaliśmy na modelu Volkswagen Golf Sportsvan z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM. Zapraszamy do oglądania.
Volkswagen Golf R 2.0 TSI 300 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf R 2.0 TSI 300 KM - pomiar spalania Nasz pomiar spalania w różnych warunkach. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa w wersji R z silnikiem 2.0 TSI o mocy 300 KM.
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja Legendarna wersja GTI doczekała się... elektrycznej odmiany. Producent deklaruje spalanie na poziomie 1,5 litra na 100 kilometrów. Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej, oszczędnej legendy?

Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 5