Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008

3% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 02.05.2012 21:14:12 przez

Samochód bardzo nadający się do miejskiej jazdy. Wszystko ma być proste i małoskomplikowane, a przez to bezawaryjne. Można powiedzieć, że się udało. W sumie brak turbiny nie razi, a nawet zaleta Można gasić silnik zaraz po zatrzymaniu, co po mieście ideał. Ponadto samochód bez filtra cząstek stałych, co eliminuje troskę o kolejny kosztowny element. Bardzo dobre wrażenia z jazdy, nie zmusza do dynamicznej jazdy (zupełnie przeciwnie do Hondy Civic). Stabilny, bezpieczny i okrzesany te trzy przymiotniki najlepiej charakteryzują Poczciwego Golfika.

dodano 31.08.2011 15:09:44 przez

Miałe do tej pory 4 samochody, wszystkie były o wiele większej mocy (nawet 200km) i dlatego trochę brakuje mi tej siły ale jadąc z rozsądną prędkością to auto daje mi wielką "radochę" z jazdy. Natomiast jeśli chodzi o koszty utrzymania to ten model wychodzi mi najtaniej, najmniej awaryjnie i bezproblemowo w użutkowaniu - no i ten wygląd: tradycyjny a zarazem nowoczesny. Polecam!!

dodano 06.01.2014 21:45:21 przez

Auto bardzo ekonomiczne i praktycznie bezawaryjne. Silnik o mocy zaledwie 75KM ale nawet w dalekich trasach dobrze się spisuje i nie zmusza do agresywnej jazdy co przekłada się na niskie spalanie. Przez 4 lata użytkowania autem przejechałem ok 120tyś km i nie miałem żadnej nawet małej awarii co jest chyba największym plusem tego auta w moim przypadku. Mogę śmiało polecać.

dodano 02.01.2012 18:52:35 przez

Bardzo dobre auto na krótkie trasy :) Na dłuższe także jak ktoś lubi spokojną jazdę. 130 km/h :)

dodano 22.09.2010 15:28:38 przez

Demonstracyjny SEAT Leon Style

Demonstracyjny SEAT Leon Style

Rocznik: 2013. Przebieg: 9 069 km. Silnik: 1.4 122KM, benzynowy.

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Demonstracyjny Hyundai i30 Classic Plus

Rocznik: 2013. Przebieg: 7 000 km. Silnik: 1.4 90KM, diesel.

Kierowcy, którzy oglądali Volkswagen Golf, oglądali także

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych
Volkswagen Golf GTI Performance - dla zuchwałych Perfekcyjny, doskonały, wzór do naśladowania, od lat niedościgniony w swojej klasie. Tak niemiecki producent reklamuje kolejne generacje i odmiany swojego sztandarowego produktu w klasie kompaktowej - Golfa GTI. Do tego często dochodzi słowo, na którego sam dźwięk dostaję wysypki - kultowy. Zapomnijmy o marketingu i szumnych zapewnieniach Volkswagena, które każą nam uwielbiać GTI zanim jeszcze do niego wsiądziemy. Skupmy się na faktach. Przedstawiam państwu Golfa GTI w wersji Performance takim, jaki w mojej opinii jest.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Hungaroring - 6 racing weekend Volkswagen Castrol Cup (1 wyścig)
Hungaroring - 6 racing weekend Volkswagen Castrol Cup (1 wyścig) W pierwszym z dzisiejszych wyścigów zwyciężył Mateusz Lisowski, co nie jest niespodzianką. Niespodzianką jest za to 16-letni Paweł Krężelok, który ze stratą niewiele ponad 5 sekund do lidera zajął trzecie miejsce i zdobył swój pierwszy puchar. Podczas dekoracji zobaczyliśmy 3 polskie flagi!
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - acceleration 0-100 km/h Dokładny pomiar przyspieszenia wykonany DriftBoxem. Tym razem sprawdziliśmy Volkswagena Golfa GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM.
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf GTD 2.0 TDI-CR 184 KM - pomiar spalania Volkswagen Golf GTD z silnikiem 2.0 TDI-CR o mocy 184 KM to połączenie sportu z oszczędnością. Przyspieszenie już zmierzyliśmy, więc przechodzimy do kwestii oszczędności. Zapraszamy do oglądania!

Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 5