Konkurs - Poznaj Leona Cuprę

Niecodzienna moc na co dzień

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

VW TRENDS 5/2014 nadjeżdża!

Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 - Oceń swoje auto

Oceny Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008

3% lepiej niż w segmencie Niższa klasa średnia (4,06)

dodano 02.05.2012 21:14:12 przez

Samochód bardzo nadający się do miejskiej jazdy. Wszystko ma być proste i małoskomplikowane, a przez to bezawaryjne. Można powiedzieć, że się udało. W sumie brak turbiny nie razi, a nawet zaleta Można gasić silnik zaraz po zatrzymaniu, co po mieście ideał. Ponadto samochód bez filtra cząstek stałych, co eliminuje troskę o kolejny kosztowny element. Bardzo dobre wrażenia z jazdy, nie zmusza do dynamicznej jazdy (zupełnie przeciwnie do Hondy Civic). Stabilny, bezpieczny i okrzesany te trzy przymiotniki najlepiej charakteryzują Poczciwego Golfika.

dodano 31.08.2011 15:09:44 przez

Miałe do tej pory 4 samochody, wszystkie były o wiele większej mocy (nawet 200km) i dlatego trochę brakuje mi tej siły ale jadąc z rozsądną prędkością to auto daje mi wielką "radochę" z jazdy. Natomiast jeśli chodzi o koszty utrzymania to ten model wychodzi mi najtaniej, najmniej awaryjnie i bezproblemowo w użutkowaniu - no i ten wygląd: tradycyjny a zarazem nowoczesny. Polecam!!

dodano 06.01.2014 21:45:21 przez

Auto bardzo ekonomiczne i praktycznie bezawaryjne. Silnik o mocy zaledwie 75KM ale nawet w dalekich trasach dobrze się spisuje i nie zmusza do agresywnej jazdy co przekłada się na niskie spalanie. Przez 4 lata użytkowania autem przejechałem ok 120tyś km i nie miałem żadnej nawet małej awarii co jest chyba największym plusem tego auta w moim przypadku. Mogę śmiało polecać.

dodano 02.01.2012 18:52:35 przez

Bardzo dobre auto na krótkie trasy :) Na dłuższe także jak ktoś lubi spokojną jazdę. 130 km/h :)

dodano 22.09.2010 15:28:38 przez

Pewne oferty od dealerów

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Trendline

Volkswagen Golf VI 1.6 TDI Trendline

Rocznik: 2011. Przebieg: 102 143 km. Silnik: 1.6 olej napędowy.

Cena: 34 900

Volkswagen Golf VI 1.4 16V ComfortLine

Volkswagen Golf VI 1.4 16V ComfortLine

Rocznik: 2012. Przebieg: 67 150 km. Silnik: 1.4 benzyna.

Cena: 44 900

Seat Toledo Reference

Seat Toledo Reference

Rocznik: 2014. Silnik: 1.2 benzyna.

Cena: 68 070 zł  ►  64 900

Zyskujesz 3 170Zobacz szczegóły »

Ford Focus 1.6 TDCi Econetic

Ford Focus 1.6 TDCi Econetic

Rocznik: 2010. Przebieg: 110 550 km. Silnik: 1.6 olej napędowy.

Cena: 28 500

Dowiedz się więcej o Volkswagen Golf

Przeczytaj o Volkswagen Golf

Volkswagen Golf R - w cieniu sławy
Volkswagen Golf R - w cieniu sławy W opinii publicznej zawsze stał w cieniu. GTI jest szybki. GTI świetnie się prowadzi. GTI to. GTI tamto. A co z nim? Przecież jest szybszy. Prawdopodobnie lepszy. Czy nie zasługuje na trochę uwagi? Przyjrzyjmy się ukrytemu w cieniu osiłkowi o złotym sercu. Volkswagen Golf R.

Volkswagen Golf - zobacz filmy

Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja
Genewa 2014 - Volkswagen Golf GTE - krótka prezentacja Legendarna wersja GTI doczekała się... elektrycznej odmiany. Producent deklaruje spalanie na poziomie 1,5 litra na 100 kilometrów. Czy jesteśmy świadkami narodzin nowej, oszczędnej legendy?
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania
Volkswagen Golf Sportsvan 2.0 TDI 150 KM - pomiar spalania Kolejny nasz pomiar spalania. W tym przypadku test wykonaliśmy na modelu Volkswagen Golf Sportsvan z silnikiem 2.0 TDI o mocy 150 KM. Zapraszamy do oglądania.
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa
Volkswagen Golf Sportsvan - obsługa głosowa Kolejny test systemu rozpoznawania mowy i obsługi głosowej. Tym razem sprawdziliśmy jak ta funkcja działa w modelu Volkswagen Golf Sportsvan. Zapraszamy do oglądania!

Volkswagen Golf V 2.0 SDI 75KM 2003-2008 5