Ocena kierowcy - Volkswagen Polo III Hatchback

GregoryFF, 14 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2000
Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
na silnik nie ma co narzekac, chodzi ladnie, awarii poki co jeszcze nie mialem, aczkolwiek trzeba przyznac ze jezdze niecaly rok. Jak dla mnie za slaby na trase, idealny na miasto, trzeba stac sie nieekonomicznym zeby jezdzil w miare dynamicznie.
srednio mi sie ona widzi. Trzeba namachac sie niesamowicie drazkiem zeby jezdzic jako tako. Zdecydowanie za krotkie przelozenia.
jezdzilem wczesniej na twardym zawieszeniu - tu jest miekko, podoba mi sie bardzo :] troche gorzej w trasie aczkolwiek jak na nasze drogi przydaje sie bardzo na miescie. Na zakretach przy wiekszych predkosciach ma sie wrazenie ze samochod zaraz wskoczy do rowu, niezbyt to przyjemne.
przeszkadza slupek od strony kierowcy.
schowki!! gdzie są schowki?! brak miejsca w tym aucie zeby wrzucic cokolwiek gdziekolwiek. Chcialbym jedna taka dziure jak w golfie gdzie zmieszcze i telefon i portfel, drobniaki, dlugopisy, okulary i inne duperele. Tutaj wszystko trzeba porozrzucac w 4 miejscach a potem zbierac pol godziny. W popielniczce ktora do tej pory sluzyla mi jako kosz rowniez symboliczna ilosc miejsca. Bagaznik nadaje sie w sam raz na zakupy do supermarketu i nic poza tym. Co do reszty nie mam zastrzezen, fotele dosc wygodne.
nie moge narzekac. Dziala poprawnie.
o ile przod jeszcze jakos da rade o tyle tył przezyje pieklo, wieksza osoba bedzie sie czula jak w konserwie, calkowity brak miejsca na nogi, o jakimkolwiek innym bagazu juz nie wspominajac.
przyzwoite, ale jako byly kierowca starszego diesla nie moge innej opinii wyrazic niz pozytywną :)
maly silnik, male przyspieszenie, zuzycie akceptowalne(nie jezdze superekonomicznie to fakt, ale tez nie krece go bardzo wysoko), w miescie potrafi lyknac i 8 litrów, w trasie ponizej 6l da sie zejsc, srednie spalanie okolo 6.7 litra mi wychodzi

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]

6,9