Ocena kierowcy - Volkswagen Polo III Hatchback

piotrekkk1988, 13 lat temu
Silnik 1.4 i 75KM 55kW
Rok produkcji 2001
Volkswagen Polo III Hatchback 1.4 i 75KM 55kW 1999-2001 - Oceń swoje auto
Silnik : nie przypuszczałem ze vmax to 175km (na autostradzie da się osiągnąc te wynik bez problemu)
Samochód przede wszystkim dla ludzi którzy cenią sobie ekonomię i jednocześnie dynamika i szybkość na trasie nie jest najważniejsza. Do miasta idealny samochód - moc mogła by być większa ale nie wszyscy na to zwracają uwagę. CO do kupna jeszcze raz... Samochód oddaje siostrze... A samochód kupił bym jeszcze raz ale dla rodziców albo dziadków :)Wszystko opisałem niżej
jak na ten silnik to elastyczność całkiem dobrze wypada. Silnik chodzi troche głośno.. za głośno. Na niemieckiej autostradzie vmax = 175km/h wg. gps
działa bez problemów, oczywiście jak na tą klasę samochodu, sportowa skrzynia to to nie jest
jak na tą klasę sprawuje sobie dobrze
lusterka dobre. przy cofaniu wszystko widać
jak na tą klasę auta wpożądku
brak auto klimy ale ok, długo się nagrzewa w zimie ale to norma dla diesla
dla kierowcy ok. dla pasażerów z tyłu ogólnie mało miejsca.. ale jak na tą klasę to nie jest nagrzej
do kitu
auto jak się chce pali bardzo mało. Mi osobiście udało się zejść na 3,7l/100km przy prędkości 75-85 km/h (byłem zmuszony jechać tak na autostradzie niemieckiej 400km ponieważ złapałem kapcia i jechałem na dojazdówce, przewiduje że tak przy płynnej jezdzie 70km/h da się zejśc poniżej 3,5 ale kto tak jezdzi, na autostradzie przy prędkościach 100-120 5l/100km, 120-160 5,5-6l/100km, 140-175 6-6,7l/100km, W mieście jak to w mieście.. wszystko zależy od kultu jazdy ale przy w miare spokojnej ok 5l
przejechałem autem 10tys km i zarazie spokój

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 i 75KM 55kW [l/100km]