Ocena kierowcy - Volkswagen Scirocco III Coupe

Robert, 9 lat temu
Silnik 1.4 TSI 122KM 90kW
Rok produkcji 2011
Volkswagen Scirocco III Coupe 1.4 TSI 122KM 90kW od 2008 - Oceń swoje auto
Inne : Wszystko mnie zaskoczyło. Naprawdę spodziewałem się czegoś gorszego decydując się na to auto. Czytałem o wadliwości TSI i tak dalej, ale wszystko sprawuje się świetnie. Jeżeli ktoś będzie miał wątpliwości to polecam wycieczke do najbliższego salonu oraz jazdę testową.
Niesamowite auto.
Po 122KM i 1300kg masy wiemy czego możemy się spodziewać. Auto jest zaskakująco przyjemne w prowadzeniu i przyśpiesza lepiej niż bym się tego spodziewał. Ekonomia silnika jest naprawdę godna oklasków.
Doskonałe przełożenia. Gdy chcemy jechać ekonomiczne przełożenia pozwalają wrzucić 6 bieg przy ~60km/h. Gdy chcemy czegoś więcej to na 2 biegu możemy przycisnąć do ponad 80 km/h.
Auto klei się do asfaltu. Zakręty bezstresowo i bez podsterowności ( pomimo FWD) możemy pokonywać z prędkością 120km/h. I mowa tu o zakrętach a nie o łukach.
Doskonałe ulokowanie wszystkiego. Każdy przycisk dostępny z miejsca kierowcy, wszystko widać, komputer pokładowy i Audio bardzo przejrzyste.
Auto schładza się z ponad 30 do 18 stopni w około 1,5 minuty. W drugą stronę w zależności od temperatury silnika.
Naprawdę dużo miejsca z tyłu. montowanie 2 foteli zamiast 3 był genialnym pomysłem. Każdy siedzi wygodnie, i nawet gdy kierowca ma długie nogi to starcza miejsca dla wysokiego pasażera z tyłu!
do 140 km/h jedzie się świetnie. Gdy stajemy na światłach ciężko jest wychwycić pracę silnika, pomimo wyłączenia radia oraz klimatyzacji.
Mechanicznie wszystkie części od Golfa pasują więc koszt eksloatacji jest na prawdę przyzwoity.
Otrzymujemy niesamowite auto w przyzwoitej cenie. Warty uwagi.
Nigdy
Nigdy