Ocena kierowcy - Volvo S60 II Sedan

oggy, 13 lat temu
Silnik 2.0 D3 163KM 120kW
Rok produkcji 2011
Volvo S60 II Sedan 2.0 D3 163KM 120kW 2010-2013 - Oceń swoje auto
Silnik : cudownie wyciszony z nieprzeciętną elastycznością.
samochód mnie bardzo miło zaskoczył. świetny dla małej rodziny lub jedej osoby ze wzgledu na rozmiar bagażnika. jednak przyjemnosc z jazdy jest ogromna. elastyczny i cicho pracujący diesel to to co lubię :)
silnik przyzwoicie się zbiera od samego dołu. zaskakująca elastyczność szczególnie 6 bieg.
płynna zmiana biegów, brak haczenia. stosunkowo krótkie przełożenia.
do tej pory mnie nie zawiódł na żadnym zakręcie, ale nie miałem go gdzie testować zabardzo.
gdyby nie standardowe czujniki parkowania było by ciężko. widoczność jest bardzo ograniczona kosztem pięknej sylwetki :)
wszystko jest pod ręką ( sterowanie w kierownicy ) materiały bardzo dobrej faktury dobrze spasowane.
miło zaskoczyło mnie nawiew w środkowych słupkach dla pasażerów z tyłu. przód bez zastrzeżen. przednie fotele podgrzewane umilają zimowe poranki ;)
nie brakuje miejsca ani z przodu ani z tyłu. podłokietniki w obu rzędach siedzień. niestety bagaże kierowcy i pasażerów nie będa miały tyle przestrzeni co oni. :)
jestem pod wielki wrażeniem tego co zrobili inżynierowie. doskonałe wyciszenie to za mało powiedziane. przy 170 km/h ma się wrażenie jakby się jechało koło 90.
11/ nietestowany / jeszcze mnie nie dotyczą jest to nowy samochód i cięzko ocenic jego spalanie. narazie wynosi ono powyżej 10 litrów, ale licze na to że po dotarciu spadnie ponizej 9
zawsze chciało by się dużo za tanio. ale w porównaniu z konkurencją wypada bardzo korzystnie :)
za krótko go mam żeby to oceniać.
za krótko go posiadam.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D3 163KM 120kW [l/100km]