Ocena kierowcy - Volvo S60 III Sedan

F, 2 lata temu
Silnik 2.0 T5 250KM 184kW
Rok produkcji 2020
Volvo S60 III Sedan 2.0 T5 250KM 184kW 2019-2020 - Oceń swoje auto
Inne : Ilość miejsca w srodu, pojemność bagażnika, spalanie w trasie
Jestem zadowolony z zakupu. Samochód jest bardzo dynamiczny. Wszystkich zaskakuje ilością miejsca i pojemnością bagażnika. Hamulce są świetne. Inteligentne reflektory robią robotę. Spalanie w trasie z Polski do Chorwacji w dwie osoby z pełnym bagażnikiem 6.5l. Średnie spalanie z 17kkm 8,5l. W mieście na krótkich odcinkach spalanie ok 14l, w mieście na odcinkach ok 8km spalanie spada do 9l. Trasy po Polsce oo 7,4-8.2 l. Napęd awd testowany w górach w zimie świetnie daje sobie radę. Szkoda że android Auto jest przez kabel, system multimedialny jest jaki jest, jedni go pokochają inni znienawidzą.
Silnik o odpowiedniej mocy do bezpiecznej jazdy. Spalanie zaskoczyło mnie pozytywnie. Układ wydechowy mógłby być troszkę głośniejszy, ale kto co lubi.
Skrzynia jest naprawdę dobra, lepsza od innych które testowałem kia, jeep, mistubishi, subaru, seat. Mogłaby regionach trochę szybciej na mocne wciśnięcie gazu. Tryb sportowy często redukuje biegi z odczuwalnym szarpnięciem.
Auto prowadzi się pewnie
Auto jest naprawdę ładne i solidne
Przejechałem 17k km i nadal uczę się obsługi klimatyzacji
Przestrzeń jest największym zaskoczeniem. 4 osoby podróżują komfortowo. Wygodnie montuje się fotelik dla dziecka. Auto daje poczucie przestrzeni na boki. Wszyscy pasażerowie doceniają wygodę tylniej kanapy. Samochód jest większy niż się wydaje. Jest zdecydowanie większy niż bmw serii 3.
Jest naprawdę cicho, ale może być lepiej Starsze bmw 5 są zdecydowanie lepiej wyciszone.
Nie mam doświadczeń, za wyjątkiem dokupienia akcesoriów. Orientowałem się przy zakupie jakie są ceny przeglądów ect i jest drożej niż przeciętnie, ale nie ma dramatu.
Brak
Brak