Ocena kierowcy - Volvo V40 II Hatchback Facelifting

Mariaci, 3 lata temu
Silnik 2.0 D3 150KM 110kW
Rok produkcji 2016
Volvo V40 II Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW 2016-2019 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Bardzo szybka skrzynia
Inne : brak
Bardzo fajny kompakt klasy premium. Na ogromny plus jego solidne wykonanie, super prowadzenie. Nie wygląda na duże, jest natomiast bardzo pakowne o czym się przekonaliśmy na urlopie 2+2. Na tle trzech konkurencyjnych marek ten jest ewidentnym liderem, ma wszystkie najważniejsze cechy gdzieś idealnie po środku przy czym nie jest przesadnie drogi. Wybór był przypadkowy, ale okazał się w 100% trafiony, choć niektórzy mówią, że auta Volvo są nudne to niech sobie mówią :), kolejne auto to również będzie Volvo. Wyposażenie w wersji Inscription jest wystarczające, polecam ONE CALL. Dodam, 3 lata tylko jedna nieplanowana wizyta (wymiana EGR na gwarancji), ale na kołach, reszta to serwis, polowe taniej niż BMW.
Bardzo dynamiczny, oszczędny, VEA - nie należą do cichych, ale kwestia przyzwyczajenia
Automat OK
Dość duży promień skrętu, auto prowadzi się bardzo pewnie.
Nic do zarzucenia.
do tyłu słaba, ale kamera cofania całościowo eliminuje problem.
OK
SUPER, w lato świetnie chłodzi, nawet jak słońce mocno świeci przez panoramę. W zimę na początku załącza się webasto przez co w kilka minut leci ciepłe powietrze.
Jest bardzo przestronne, dla kierowcy i pasażera sporo miejsca, z tyły dzieci też nie narzekają.
w v60 się bardziej postarali, chodzi tylko o dźwięk z komory silnika przy przyspieszaniu, choć ja się przyzwyczaiłem.
OK, jak na auto marki Premium.
OK
Nie mogę narzekać oprócz zepsutego styku bagażnika
Wszystko OK

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 D3 150KM 110kW [l/100km]