Lista ocen Alfa Romeo 145 (167) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 131 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Simon
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Przejechałem Alfą około 40tys km,samochód dał mi niesamowitą frajdę z jazdy,wygląd bardzo drapieżny nadający autku charakter. Silnik fajnie pracuje dostaje dużego kopa po 3500RPM lubi być wysoko wkręcany. Nie wiem czy u mnie tylko była taka przypadłość średnio raz w miesiącu zmieniałem żarówki mijania bo się zwykle przepalały i to mnie wkurzało.Promień skrętu bardzo mały ciężko parkować mimo że jest to bardzo mały samochód,lekko trzeszczące...
~Piacho piesiu1@op.pl
Hatchback 1.6 i.e. 103KM 76kW
Auto 3 drzwiowe- ciasno i do bani -nieprawda!! z góry patrzac na to ze to auto jest 3 drzwiowe jest ciasne a wcale nie mieliśmy to auto gdzie nasza rodzina liczy 4 osoby na wakacje jeździliśmy auto jest pakowne i duzo miejsca szczególnie z tyłu. Nawet koszykarz siedzący za kierownica nie zablokuje kolan pasażera z tyłu wręcz przeciwnie bedzie jeszcze duzo miejsca zeby wygodnie podróżowac- super zaprojektowane auto
~j23kasztanek@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jesteśmy z żoną bardzo mile zaskoczeni.z przodu dużo miejsca co jeszcze potęguje wklęsła(wycięta) deska.tutaj minus bardzo mały schowek.można tam upchnąć jedynie jakąś mapę lub książkę.z tyłu dość dużo miejsca na nogi i głowę. bagażnik może nie jest specjalnie przestronny ale do użytkowania na co dzień w zupełności starcza. na wakacje też można sporo rzeczy zapakować.jak na auto tej klasy 5+
~MOOksy
Hatchback 2.0 16V Quadrifoglio 155KM 114kW
Z racji tego ze uznaje tylko compacty i porównując do mojego poprzedniego samochodu vw golf III i wcześniejszego saxolota, miałem wrażenie ze przesiadłem się do limuzyny. kierowca i pasażer maja mnóstwo miejsca, pasażerowie z tyłu na pewno nie będą narzekać bo tez maja sporo przestrzeni do dyspozycji
~cqs1986@o2.pl
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Z przodu super wygodna pozycja i dużo przestrzeni, w moim poprzednim autku Corsie miałem kiepską pozycję za kierownicą i ogólnie mało miejsca. A tu na całkiem inaczej , wygodnie mogą podróżować 4 osoby z czego z tyłu raczej średniej postury w tedy nikomu nie zabraknie miejsca.
~solar45@op.pl Michał
Hatchback 1.9 JTD 105KM 77kW
Przednie fotele to komfort większy niż w Oplu Vectrze którym jeździłem poprzednio. Człowiek czuje się wygodnie w tej Alfie, duża przestrzeń sprawia, że nie ma odczucia przytłoczenia deską rozdzielczą. Fotele i zagłówki mają dobrze dobrane wymiary.
~Przemek thang_pol@wp.pl
Hatchback 1.4 i.e. 16V T.S. 103KM 76kW
Jak na wersję 3-drzwiową przestrzeni jest bardzo dużo, mam 195 cm wzrostu, odsuwam fotel do oporu i mieszce się bez problemów, poza tym jest regulacja wyskości fotela oraz kierownicy a za mną spokojnie zmieści się jeszcze inny pasażer.
~QV
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
Jak na takie małe auto to miejsca w środku jest sporo. Mega wygoda dla pasażera podróżującego z przodu ze względu na specyficzne wyprofilowanie deski rozdzielczej. Nie dałem 5ciu gwiazdek, bo dla mnie fotel kierowcy nie odsówa się dość daleko (>190cm.)
~QV
Hatchback 2.0 16V T.S. 150KM 110kW
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo 145
12,3
~rigobert
Hatchback 1.6 i.e. 16V T.S. 120KM 88kW
Miejsca Ci tu dostatek. Szczególnie dla pasażera. Jeszcze nie było osoby, która po pierwszym wejściu do samochodu nie powiedziałaby: ale tu dużo miejsca. Dużo miejsca nad głową. Ja mam 190cm wzrostu, a do sufitu jeszcze dobre kilka cm.