Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (82) - Widoczność

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
do tylu nie widac nic szyba pochylona w taki sposob ze trzeba korzystac z bocznych lusterek zeby cos widziec (zwlaszcza przy cofaniu)
~immola
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Trochę z tyłu mało widać, ale jeśli przy cofaniu patrzy się tylko w lusterka, to nie ma różnicy w porównaniu z innymi autami.
~JĘDREK
Hatchback 1.5 97KM 71kW
do przodu i na boki super, do tyłu można się przyzwyczaić. Zaletą słabej widoczności przez tylną szybę jest to, że w nocy nie oślepia.
~Bartek_Poznań
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Nię narzekam, chociaż tylna szybka mogłaby byc bardziej przejrzysta, ale to detal, wkońcy po co mam lusterka, nie:?)
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Niestety do tyłu nie ma co się odwracać. Na szczęście lusterka są duże - podobnie jak kufer :). Reszta bez zarzutu.
~Tom (stomus27@onet.pl)
Hatchback 1.3 i.e. 87KM 64kW
Przod, boki - ok. Tyl - tylko dla kierowcow z min 180 cm. Trzeba sie przyzwyczaic no i sa lusterka. Za to pojemny bagaznik.
~Masaj
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Widocznosc oceniam zle. Mala powierzchnia szyb a na dobitke jeszcze tylny spoiler. Widocznosc do tylu znikoma =[
~cinek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
w pracy jeżdrze busem więc sie przyzwyczaiłem do bocznych lusterek i jak dle mnie super widoczność
~Bartek Poznań
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Nie narzekam, mieszkam w Poznaniu i jeszcze w nic nie przygrzałem więc co nieco widzę:)
~Damian nr. g-g 1426428
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
przod bez zarzutow ale z tylem jest troche gorzej mala szyba ale w koncu po co sa lusterka!
Alfa Romeo 33 II Hatchback