Oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW od 2013

Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW od 2013 - Oceń swoje auto
Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW od 2013

~Krystian
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Super auto wyrózniającę się względem konkurencji zdecydowanie polecam osobą ,które liczą na coś więcej niż dojazd z punktu a do punktu b.Jak na auto miejskie naprawdę fajnie zestrojony układ kierowniczy.
~RaV
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Kompaktowe auto niemal idealne. Świetny design nadwozia i wnętrza. Bardzo dobry silnik, skrzynia biegów i wyśmienity układ jezdny. Auto z "duszą" i sportowym charakterem. Samochód ma już w standardzie mnóstwo stylowych dodatków, które są rzadziej spotykane u innych producentów. Dla miłośników włoskiej motoryzacji wybór jest oczywistością, dla pozostałych model naprawdę warty uwagi. Polecam! Szczegółowy opis poniżej.
~Big J
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Bardzo przyjemne auto kompaktowe. Testowałem chyba wszystkie dostępne auta na rynku w tym segmencie i to auto dało mi najwięcej przyjemności z jazdy. Trzeba sobie jednak powiedzieć ,że jak to Alfa , jest to samochód o sportowym charakterze , i nie każdemu podejdzie dość twarde zawieszenie.
~Big J
~Michał
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Ładny samochód ale mało dynamiczny !! Kolor jest ładny . Auto ma cztery lata a i tak jest ładne . W środku pachnie nowością .
~Fiacik
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Auto bardzo mi się podoba. Dobrze jeździ i mało pali.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
9,5
3,7
~t.
Hatchback 5d Facelifting 1.4 TB 16v 120KM 88kW
Na spalanie mocno wpływa system DNA. D podnosi śr spalanie o około 1l/100km. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting