Ocena kierowcy - Audi 80 B4 Coupe

maciek, 15 lat temu
Silnik 2.8 E quattro 174KM 128kW
Rok produkcji 1994
Audi 80 B4 Coupe 2.8 E quattro 174KM 128kW 1991-1994 - Oceń swoje auto
Oczywiście ocena w swoim roczniku. Auto świetnie sie prowadzi, swietnie przyspiesza, daje frajde z jazdy, nie zawiodło mnie. Myśle ze to wystarczy na ocene 5. Oczywiście dodam ze auto było ściągnięte z niemiec z ksiązką serwisową. Ja również o nie dbałem - paski płyny...wszystko na czas...nowe oponki, hamulce.... Takie auto jak najbardziej polecam. Z tym silnikiem polecam również amatorom szybkiej jazdy - druga bądź 3 w nocy, ładna pogoda. Kazdy bieg do czerwonego pola - robi wrażenie!
Silnik cudo. Nie ma porównania z 2.3 i 2.6 a spalanie jest podobne. Silnik nie dość ze pięknie brzmi to jeszcze naprawdę daje rade. Od 2tys obrotów czuć ze ciągnie. Od 3 zaczyna sie zabawa. V-Max 230. Od 4 tys obrotów auto jest cały czas niczym pocisk gotowy do strzału
Tym również audi mnie zaskoczyło - widać skąd wzięła się bardzo dobra opinia marki - właśnie na tych modelach aut.
Rewelacja, quatrro + dobre opony powodują ze auto prowadzi się jak po szynach. Nie ma tutaj mowy o przechylaniu auta na boki nawet w ostrych zakrętach. Super !
Wiadomo ze grzeje, nie ma szronu w środku ale jeździłem wieloma autami i w porwaniu daje ocenę 3
Jak na coupe bardzo dobrze. Jeśli ktoś narzeka na brak miejsca z tyłu niech kupi sedana....
Wyciszenie na 3.....lecz dla mnie to zaleta. Dźwięk V6 to przyjemność.
jak na pojemność 2.8 spalanie 13 miasto jest wynikiem bardzo dobrym. Trasa 9-10. Wiadomo ze przy tej mocy i pojemności spalanie zależy od kierowcy.Jak się pociśnie to i 15 weźmie co i tak uważam za bardzo dobry rezultat. Auto pali tyle co powiedzmy Vectra 2.0 a frajda z jazdy jest nie porównywalna
a co za cenę 13-14 tys można kupić z coupe lepszego?? Opla Calibre? Prelude? moze Hyundaja Coupe? Hehe już wiem ! Mazde Mx-6 ! :):) Sami oceńcie
Zarówka, linka od klamki :)..czasem się wieszają guziki od klimatronika co jest najbardziej wkurzające (raz latem miałem ustawiony ciepły nawiew i nie mogłem włączyć klimy - dodam że był upał).....no i hamulce tył no ale to rzecz eksploatacyjna
NIC ! ! ! Warto dodać ze autko sprowadziłem z niemiec i było regularnie serwisowane. Zadbane i doinwestowane audi = brak problemów z autem.
Audi 80 B4 Coupe