Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2000-2003 (54) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~barman1234@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Samochód ma kilka drobiazgów które potrafią narobić problemów. Często gdy jest oberwanie chmury bądz większa ulewa, woda potrafi wlecieć pod listwą w podszybiu i przez filter kabinowy trafić pod nogi pasazera. Musiałem już 2 razy kleić podszybie i wyciągać całą wykładzine z samochodu i ją suszyć. Kolejnym drobiazgiem są piszczące szyby. Gdy jest wilgotno szyby chodzą normalnie, lecz gdy świeci słońce i jest sucho to szyby podczas otwierania i...
~simonkw
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
pierdoły to: termostat (dośc drogi bo kominek - w aso 300PLN, zamiennik 190PLN), czyszczenie przepustnicy (powoduje czasem problemy z zapalaniem - charakterystyczne podbijanie obrotów przez komputer, a także problemy z wysterowaniem ESP) 150PLN z innych problemów raczej nie było (warto wiedzieć że 1.6 ma temperaturę pracy okolo 105-110stopni celsjusza)
~Szymon
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Większość usterek z którymi się spotkałem wynikały z tego, że autko ma już 20 lat. Tu coś się nie domyka, tam szyba się nie opuszcza, nie jest to jednak coś czego nie można naprawić samemu, nie wydając na to fortuny. Miałem problem z falującymi obrotami na neutralnym biegu, winny był przepływomierz, koszt nowego ok. 300zł.
~Kuba dla niektórych zwany Apek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Przez użytkowane prawie 3 lata przestał działać tylny spryskiwacz szyby. Naprawione w 10 minut. Połamana prowadnica bagnetu oleju. W sklepie 15 PLN wymiana 30 minut. Poza tym naprawa wtyczki cewki zapłonowej - poprzedni właściciel ją połamał i nie było styku. Zlokalizowanie usterki 2h naprawa usterki 30 minut (izolowanie wtyczki).
~osa_tor5
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
nie mialem wiekszych przygod poza zegarami. podobno to czesta usterka przy liczniku 1/2 fis ze siada jakis procesorek i w zime zegary wariuja albo wogole nie dzialaja poki sie nie nagrzeje w samochodzie. Nie mam jakos czasu tego zrobic i szczerze sie juz przyzwyczailem do tego.
~Marcin K
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Zawieszenie w porównaniu z francuzami super. W środku nic nie stuka, nie puka. Jak pisałem wcześniej największe wady blacha (rdzewiejące drzwi, nadkola i dach) oraz w moim przypadku drobne usterki silnika, które bywają bardzoooo irytujące.
~musio3
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Już parę lat ma więc nie tragizowałbym. Drobnostki się sypią - silniczek tylnej wycieraczki, pęknięta skóra mieszka kierownicy, nie działająca "klapka" popielniczki oraz przecierający się "boczek" fotela kierowcy (wsiadanie/wysiadanie).
~kkkk@op.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
naprawiałem: oświetlenie bagażnika, wymiana wszystkich zamków (centralny padł) do wyminy czujnik Airbag popękał pokrowiec od biegów, do naprawy włocznik świateł hamulców, wymiana czujnika płynu chłodzenia
~Gacor002
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Usterki typu - awaria spryskiwacza tylnej wycieraczki a co za tym idzie awaria lewego przycisku otwierania klapy bagażnika, awaria szyby elektrycznej pasażera.

Usterki Audi A3 8L

Audi A3 8L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~czubas poznań
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
czasami wyskakuja jakies pierdoly typu czujnik abs-u na kole koszt czujnik , skrzypiaca szyba podczass otwierania i zamykania,
Audi A3 8L Hatchback