Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2000-2003 (43) - Ergonomia

Na liście zabraknie 99 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wszystko tam gdzie powinno być, podgrzewanie foteli, panel klimatyzacji, sterowanie szybami czy lusterkami - wszystko pod ręką. Mój egzemplarz posiada fotele półkubełkowe, które są bardzo wygodne, nie czuć zmęczenia po 6 godzinnej jeździe. Same fotele mają duży zakres regulacji, tak samo jak kierownica. Jak na stary hatchback, jazda tym autem jest komfortowa. Jedyny minus to łuszczące się przyciski - przypadłość Audi z tamtych lat.
~Automaniak nurass
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Posiada kilka bardzo fajnych schowków. Najbardziej podobają mi się te w drzwiach, ponieważ są bardzo przydatne na dokumenty, mapy i książki. Schowek naprzeciw fotela dla pasażera jest podświetlany. Podłokietnik sprawdza się przy długich trasach, gdy nie trzeba zmieniać biegu. Bagażnik jest wystarczający, można do niego władować nawet 4 duże walizki oraz koło zapasowe przy samochodzie z lpg. Wszystko przemyślane.
~musio3
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Kierownica, skrzynia biegów, zegary...to wszystko. Jeżeli szukasz w samochodzie miłych i przyjaznych rozwiązań to nie jest samochód dla Ciebie. Potwierdza się sportowa charakterystyka samochodu, włącznie z "habitatem", który jest siermiężny, toporny ale...solidny.
~BartekzA3
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wszystko tak jak być powinno. Za to właśnie lubię niemieckie auta. Wszystko jest tam gdzie się spodziewamy i nie ma żadnych udziwnień. Do tego Audi ma świetny design w porównaniu do golfa.
~Kuba dla niektórych zwany Apek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wszystko na swoim miejscu. Dużo skrytek. Najlepsza jest apteczka pod siedzeniem kierowcy w takiej specjalnej szufladzie. Wszystko w audi ma swoje miejsce naprawdę. Tutaj to auto mnie bardzo zaskoczyło.
~Damian
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Auto miejskie i tam też się sprawdza najlepiej. Podgrzewane fotele, klimatronic, wygodne fotele, nic nam nie trzeszczy. Po długiej trasie boli tyłek od siedzenia :P
~Hmm
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Niemieckie samochody z reguły mają wszystko na swoim miejscu i to mi podoba się. Tym bardziej, że to jeszcze nie jest świecidełko z mnóstwem elektroniki
~Maciej
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wszystko pomyślane i pod ręką. Trochę denerwuje mnie umiejscowienie włącznika świateł. Do tej pory miałem same Hondy. Tam zrobili go w lewej manetce.
~olo b.
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
wszystko na swoim miejscu.materiały wykończeniowe to klasa sama w sobie nie są to tandetnie plastiki tylko materiał miły w dotyku.

Usterki Audi A3 8L

Audi A3 8L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
bardzo przeciętna jak na tą klasę samochodu , żle wyprofilowane oparcie , trudno wysiedzieć w samochodzie przez dłuższy czaa
Audi A3 8L Hatchback