Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2000-2003 (71) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Szymon
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Miejsca niezbyt dużo, ale nie jest tragicznie, trzeba pamiętać, że nie jest to limuzyna :). Posiadam wersję 5 drzwiową, mam 192cm wzrostu, za kierownicą jak i na miejscu pasażera jest mi wygodnie. Za mną usiądzie osoba do 180cm, lecz nie będzie to bardzo komfortowa podróż. Miejsca nad głową wystarczająco.
~Kuba dla niektórych zwany Apek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Przestrzeń dla kierowcy wszystko ok gdyby nie za mało trochę miejsca na nogi. Jadąc w długiej trasie prawa noga opierana o konsolę zaczyna boleć. Opiera się akurat o nierówną część kokpitu, powinno być więcej miejsca. Pozostali pasażerowie maja sporo miejsca jak na auto tej klasy
~Automaniak nurass
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Przód bez sastrzeżeń za to wsiadanie i wysiadanie z tyłu to prawdziwa tragedia. Miejsca z przodu jest tak jak w niemieckich samochodach dużo, za to z tyłu przy moim wzroście 192 cm szoruje głową o dach i muszę się mieścić z nogami jak w samolocie tanich lini lotniczych.
~tomay
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Calkiem przyzwoicie pametajmy ze to kompakt a nie S klasa :P a za plus ma u mnie za wysiadanie pasarzerow z tylu (3drzwi) siedzenie opada az do przedniej szyby co ulatwia wydostanie sie z tylniej kanapy ktora zreszta tez bardzo wygodna jest nawet na dluzsza podroz
~Hmm
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Kupując to auto każdy chyba w nim siedział najpierw, więc nie można powiedzieć, że to duże, przestrzenne auto. Mam 182cm wzrostu i spokojnie miejsca wystarcza, trochę z tyłu jest mało, ale to kompakt. Dla dzieci miejsca wystarczy spokojnie.
~barman1234@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jestem dośc wysoką osobą (190 cm)i jako kierowca mam wystarczającą ilośc miejsca. Jednak dla pasażera za mną na tylnim fotelu nie jest już tak pięknie. Z tyłu mogło by być troche więcej miejsca. + za sposób składania przednich foteli
~musio3
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
To samochód dla 2 pasażerów plus małe dziecko albo 4 pasażerów ale na dystans nie większy jak 100 km. Potem zaczynają się męczarnie. To nie samochód do "wożenia" ale "jeżdżenia". Znowu potwierdzenie powyższych elementów.
~BartekzA3
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
O ile przestrzeni z przodu mam sporo to z tyłu pasażerowie mogą narzekać. W następnej generacji poprawili ilość miejsca z tyłu. Ale jeśli ktoś rzadko kogoś wozi to nie będzie to problem.
~Bartek Kamiński
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Z przodu jest idealnie , nie brakuje miejsca , problem zaczyna się np. podczas wypadu za miasto w 5 osób , jest nie wygodnie a szczególnie z tyłu , przy czym bagażnik jest naprawdę pojemny .
Dziennik kosztów dla Audi A3 8L Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
9,8
~osa_tor5
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Dla mnie jako kierowcy raczej nieduzych rozmiarow jest ok. Ale dla wiekszej osoby moze byc ciezko. jadac w komplecie 5 ososb nie ma zbytniego komfortu szczegolnie dla pasazerow z tylu.
Audi A3 8L Hatchback