Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2000-2003 (52) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 90 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kuba dla niektórych zwany Apek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Niestety za audi trzeba słono zapłacić. Kupić dobre używane auto w naszym pięknym kraju mi zajęło około 3 miesiące. Wszystkie auta sprowadzane z zagranicy to szroty malowane pędzlem. Koniecznie bierzcie ze sobą miernik lakieru. Nam udało się kupić to auto od pierwszego właściciela, bardzo zadbane. Zapłaciliśmy za auto 15% więcej niż cena rynkowa ale naprawdę się opłacało. Najlepsze że przy sprzedawaniu nie straciliśmy tych tych 15%. Pierwszy...
~ejrobson
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Uważam, że cena mówi sama za siebie-drogie znaczy dobre, jakość wykonanych elementów jest świetna, stylistyka jest jeszcze lepsza(trójramienna kierownica+czerwona szachownica+kubełkowe fotele) czego chcieć więcej a silnik 1.6 spokojnie wystarczy na komfort jazdy i wyprzedzania. To przecież nie jest wóz wyścigowy. Polecam nic lepszego za taka cenie nie dostaniecie ja dałem ok 12tys z rejestracją na Polskie.
~Maciej
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wykonany jest dość elegancko. Nic nie trzeszczy na bruku. Fotele są wygodne. Piękne plastiki na kokpicie i wykończenia drzwi. Miękkie i bardzo estetyczne. Kokpit gładki, bez zbędnych pierdołów. Wszystkie przyciski precyzyjnie się wciska. Podświetlenie piękne, białe z czerwonymi wskazówkami i wszystko się w nim swieci na czerwono. Ładnie to wygląda w nocy.
~Szymon
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Zadbane egzemplarze, z dobrym wyposażeniem i niskim przebiegiem zaczynają się od 8 tysięcy w górę. Czasem trzeba się takiego naszukać, ale nie jest to wygórowana cena, biorąc pod uwagę jakość, niską awaryjność i wyposażenie. Jednak jest parę dobrych alternatyw, jeśli chodzi o ten segment i cenę.
~seldon
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Za dość przyzwoitą cene mam auto,z którego jestem zadowolony. Jazda jest czystą przyjemnością - szczególnie przy dobrym nagłośnieniu wnętrza. Nie wstydzę się go zaparkować przy salonowym BMW kumpla - moja czarna perła jest w świetnym stanie i równie dobrze się prezentuje.
~Marcin K
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Kupiłem swój samochód za dobre pieniądze. w 2011 za auto z 2003 roku dałem 17 tysięcy. Teraz jak widzę egzemplarze z 2003 za kwotę 15 tyś i więcej to śmiać mi się chcę, bo to auto nie jest tyle warte. Dobra cena na chwilę obecną to 12 tyś.
~Bartek Kamiński
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Przy wyborze odpowiedniego modelu nie powinnismy mieć problemów z autem polecam jednostki 1.6 benzyna z gazem oraz 1.9 TDI są idealne gdyż sa ekonomiczne , fajnie przyspieszają i co najważniejsze nie są awaryjne , nikt nie lubi jak mu się autko psuje :)
~Automaniak nurass
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Swoje auto kupiłem za 16,500zł posiada elktr. lusterka, klimatyzacje, alufelgi, radio na dyskietki, 4 poduszki w tym kurtyny boczne, Tylną wycieraczke(ważne), centralny zamek, instalacje gazową, ABS, wspomaganą kierownice. Czego chcieć więcej?
~SEBASTIAN
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
JESTEM POSIADACZEM AUDI KUPIONEGO W SALONIE ROK 2000.10.01.I ZNALAZLEM RDZE POD LISTWAMI W DOLNEJ CZESCI DRZWI.NIEMIECKA JAKOSC AUDI LEGLA W GRUZACH,SZKODA TYLKO ZE TRZEBA ZA TO TYLE PLACIC,NASTEPNYM RAZEM KUPIE SKODE.PO CO PRZEPLACAC?
~simonkw
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
za kwotę która wydałem mogłem kupić podobną Hondę Civic z silnikiem 1.4 90KM lub Toyotę Corollę tez 1.4 90KM, starsze BMW (ze starym silnikiem ktory lubi porzłopać) lub dużo młodsze Fiat STILO zupełnie nie żałuję wyboru -
Audi A3 8L Hatchback