Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.6 i 102KM 75kW 2000-2003 (49) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 93 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~simonkw
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
super! słychać dopiero ponad 140km/h - mam założoną matę wygłuszjącą pod klapę. Po mieście kilka razy miałem momenty, kiedy próbowałem zapalić jeszcze raz silnik:) aha polecam olej Mobil 1 5W50, też wygłusza, a do tego do starszego wozu właśnie taki polecił mi mechanik
~barman1234@o2.pl
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Auto z silnikiem benzynowym jest świetnie wyciszone, jeśli ktoś jeździ oszczędnie i zmienia biegi przy 2000 tys obrotów to silnika praktycznie nie słychać, przy wyższych obrotach silnik zaczyna już trochę buczeć, szczególnie przy szybkiej jezdzie na autostradzie
~Lechutrenik
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Jeśli zachodzi wybór czy jadę w głosnym audi czy MPK wybór wiadomy - wybieram audi tylko dlatego, że tłum ludzi jest tylko trochę gorszy... Wybór tym razem padnie na zupełnie inna markę ale na pewno nic z VW..
~maciek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Ogolnie do 120 jest cicho a nawet bardzo cicho. Przy prędkości do 100 km/h praktycznie slychać szum opon. Przy przyśpieszaniu szczególnie deynamicznym, slychać fajny trochę basowy pomruk silnika.
~kubano
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
W jezdzie miejskiej super. Przy jeździe do 3000 obrotów silnik praktycznie niesłyszalny. W samochodzie jest bardzo cicho. Gorzej w trasie powyżej 120 km/h, wtedy zaczyna się robić głośno.
~splawik
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Chyba największa zaleta tego auta. Silnika w czasie postoju prawie nie słychać, a podczas jazdy bardziej słychać szum opon. Po prostu super.
~Damian
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Do 120km/h jest cicho, po wyżej tej prędkości można rozmawiać, by zagłuszyć szum wystarczy podgłośnić radio :D
~Bartek Kamiński
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wyciszenie na bardzo dobrym poziomie , w miejskim zgiełku z zamkniętymi oknami i klimatyzacja , czuje się naprawdę komfortowo.
~Hmm
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Co tu dużo mówić. AUDI to AUDI, musi być cicho. Na tym modelu jeszcze chyba nie oszczędzano z materiałami i ... to widać i czuć.

Usterki Audi A3 8L

Audi A3 8L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kuba dla niektórych zwany Apek
Hatchback 1.6 i 102KM 75kW
Wyciszenie doskonałe. Przy 160 km/h normalnie się rozmawia. Słychać tylko silnik, żadnych podmuchów powietrza.
Audi A3 8L Hatchback