Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 (44) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
A3 to auto \"sportowe\" w związku z czym zawieszenie jest dość twardo zestrojone. Przy szybkiej jeździe w zakrętach fajnie trzyma się drogi, nie przechyla się na boki. Bardzo dużą zaletą jest typ zawieszenia. Wymiana elementów (końcówki drążków, łączniki, gumy itp.) nie przyprawia o ból głowy (komplet z wymianą ~400zł). Ni to co A4 ale to inna sprawa.
~ania
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto prowadzi się naprawdę dobrze! Ja w nim odpoczywam. Jedyne zastrzeżenie mam do zbyt dużej siły odśrodkowej na zakrętach, przy niewiele przesadzonej prędkości (czytałam że lepiej radzi sobie z tym alfa 147) więc chyba zauważyłam dobrą rzecz:) To takie wrażenie wypadania z trasy. Ale to tylko złudzenie..trasy trzyma się świetnie.
~VIRUS
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto sie mimo tego ze jest względnie małe świetnie prowadzi, stabilne przy dużych prędkościach, trzyma się to to drogi bardzo dobrze na 205,55,16 jeźdzone na 17 by był jak po szynach, niby małe auto a waży 1250kilo, przełozenia kierownicy bardzo dobre reaguje od razu na ruchy kierowcy
~toffek@op.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Świetne prowadzenie w ciasnych zakrętach, jest typowe zawieszenie wiec nie ma problemów z wymianą jakiego kolwiek elementu, dziecko dało by se rade. Jednak jest troche za sztywny ale wkońcu auto jest do tego stwożone
~Elvis1978
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
To czego szukalem w audi.mam wersje sport z utwardzonym zawieszeniem i specjalnymi fotelami,można poszalec na zakretach.Dodatkowo ESP powoduje, że czujesz sie pewniej.
~Roger84
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochód świetnie trzyma się drogi nawet na dość dużych koleinach. Skręt jest niezły ale mimo wszystko mógłby być lepszy. Wspomaganie też mogło by być lżejsze.
~DJ-Boa7
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Precyzyjny, malo skaplikowany nie ma sie cos psuc. jedyny minus lubi tyl uciekac na szybkich zakretach (belka z bylu), lecz jest to latwe do skorygowania.
~DJ-Boa7
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Twardo sportowo, fajnie. Jesli ktos szuka duzego komfortu powinnien kupic wieksze auto. Uklad kierowniczy mogl by byc bardziej precyzyjny.
~piQs_a3
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Prowadzi się świetnie. Nic nie stuka, nic nie skrzypi. Auto idealnie trzyma się drogi. Nie ściąga na boki. Samochód płynie po naszych pięknych drogach.
~greges
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Mam usportowione podwodzie - które wywołuje u mnie złość na stan naszych dróg. Wyczuwa każdą nierówność. Ale za to jak się trzyma na zakrętach... bajka.
Audi A3 8L Hatchback