Lista ocen Audi A3 8L Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW 1997-2001 (40) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~VIRUS
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W zime i poźną jesienią lub w czasie burzy gdy temp spadała do +2 stopni i klimatronik się wyłączał fatalne odparowanie szyb w srodku, przy 1-2 osobach jeszcze jeszcze ale przy 3-4 tragedia, po włączeniu klimy ok szybko sie robiło przejrzyście, czasami klimatronik głupiał i gdy ustawiałem nawiew na 18stopni napewno waliło ok 24st. Ogólnie duży plus klima wydajna
~Roger84
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Klimatronik działa bez zarzutów w sensie obsługi, komfortu itp. Jedyny zarzut jest taki, że w lato mógł by schładzać samochód szybciej a w zimę ogrzewanie mogło by być odczuwalne także szybciej. Jednak daję 4 bo być może jest to kwestia wymiany wkładu klimatyzacji (odnośnie lata oczywiście).
~hosse
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Wentylacja naprawde super, jeszcze nie widziałem w moim aucie zaparowanych szyb. Latem moment i zaczyna chłodzić, zimą trzeba odczekać 6-8min zanim zacznie grzać, ale to już urok diesla. Osobiście mi to nie przeszkadza. Idzie do tego przywyknąć.
~tomek
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ze względu na małe wnętrze auto szybko się nagrzewa (jak na diesla). Trzeba regularnie wymieniać filtr kabinowy aby powietrze w środku było czyste i nie parowały szyby. Klimatyzacja odgrzybiona i nabita działa bardzo skutecznie.
~DJ-Boa7
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogrzewanie i wentylacja i klimatyzacja, wystarcza w calosci, jedynym minusem jest wolne rozgrzewanie sie silnika w minusowych temperaturach. Dlatego tez ogrzewanie tez dlugo potrzebuje zeby lecialo cieple powietrze.
~Hosse
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Szyby parują podczas deszczu gdyż zalewa mi filtr kabinowy :/ ale moment szyby odparowują jak użyje isę klimy. Zimą trzeba jechać około 8 minut zanim zacznie grzać ale wkońcu to diesel (wolno się rozgrzewa)
~greges
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Zimą troszkę trzeba poczekać aż klimatronik włączy ogrzewanie. Jakieś 10 km - po mniej więcej takim dystansie silnik jest rozgrzany i komputer pozwala na \"wpuszczenie\" ciepłego powietrza.
~Dariusz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Szyby lubia parować. Filtr pyłkowy wymianiany ale może to jakas inna usterka której nie znam. klima pracuje super od trzech lat bez żadnego nabijania czy odgrzybiania.
~gnat@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
W lecie ok ale zimą dieslem trzeba zrobic te 8-10 km żeby sie nagrzał. Jak jeździłem do pracy w ostrej zimie na dystansie 8 km to dopiero przy zakładzie zaczełem czuć że zaczyna grzać.
~Krzysiek Piotrowski
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Ogrzewanie super! Auto bardzo szybko ogrzewa wnętrze. Klima w tym roku nabiłem i miałem wrazenie ze czasem nie chłodzi zwłaszcza w korkach przy 30 stopniach c.
Audi A3 8L Hatchback