Konkurs gokartowy - tydzień 4

Audi A4 B8 2.0 TDi 140KM 2008-2011 - Oceń swoje auto

Oceny Audi A4 B8 2.0 TDi 140KM 2008-2011

2% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 27.06.2009 13:23:43 przez

Miał być "detronizator" jak sugerowały pisma a wyszła kontynuacja b7 z bardziej komfortowym zawieszeniem i mniejszymi wibracjami silnika. Niestety - wykończenie wnętrza sprawia wrażenie tańszego niż w b7. Podłokietnik skrzypi niemiłosiernie. To samo - uchwyty zamykania drzwi. Może zacznę je smarować tylko nie wiem jeszcze gdzie. Kuriozum to ten plastik malowany na srebrno wokół liczników - zamówiłem jasne wnątrze, żeby tak się nie odcinał ale to kiepskie jest, po prostu. I ten sam materiał wokół skrzyni biegów. Puknąć w niego paznokciem to słychać jakby miał 0,1 mm grubości. Mam wrażenie, że oprę się kolanem to wgniotę. No i też skrzypi. Fotele bez lędźwiowej regulacji - kolejny brak. Siedzisko trochę gniecie w tyłek ale może się podda z czasem. Volvo w standarcie dawało reg. lędźwi i podparcia ud - w audi trzeba by zamówić sportowe fotele. Poza wyższą ceną mają ten feler, że jak się troche powiercić - wydają stuki z tego wysuwanego elementu. Dobry patent ale wykonanie średnie więc zrezygnowałem.

dodano 18.06.2009 19:58:42 przez

Witam was wszystkich i musze rzec ze to auto pozostawia jeszcze wiele do zyczenia jakosc wykonania jest kiepska i mnie wcale nie zadowala mialem przyjemnosc jechac tym autem ponad 1000km i byla to moja najgorsza podroz jaka w zyciu odbylem . Fotele sa bardzo ale to bardzo nie wygodne brakuje im komfortu Mercedesa i Saaba!!!. Co do silnika to tez nie najlepszy 2.0TDI 143km 6 man. elastycznosc nie za dobra (5 os.+ bagaz). Trzy dorosle osoby z tylu mecza sie zero miejsca nad glowa i na nogi. Trudne wsiadanie do tylu przez waskie tylne drzwi. Boczna linia samochodu od slupka A do slupka C jest taka sama jak w modelach od 95 roku.Bagaznik pomimo 480 Litrow jest trudny w zaladunku poprzez maly otwor klapy bagaznika.Podsumowujac Audi A4 nie jest godzien bycia nazwanym najlepszym w swojej klasie gdyz sa lepsze auta jak w/w .

dodano 24.06.2009 15:02:34 przez

Mam przeczucie że kolega co wystawił tą negatywną opinie przedemną to chyba naprawde to nawet nie siedział w tym aucie . Bo takich bzdur to ja jeszcze nie czytałem i po przeczytaniu jego opini wynika że jest fanem merca , chyba każdy kto jezdził nowym a4 oraz nową c-klasa( samochody w tej samej klasie) stwierdzi że to Audi jakościowo( i nie tylko) jest o wiele lepszym autem.Gosc przejechał sie kawałek tym autem i wystwaił mu opinie - powinni zkazać wypowiadania się tu osobom które nie sa wąlscicielami lub nie użytkują danego auta na codzień - bo poźniej rózni dziwni ludzie piszą tu swoje kretynskie opinie na temat auta którym tak naprawde nie jedzili.

dodano 29.04.2008 22:59:07 przez

Zastanawiałem się na SUV-em typu Outlander czy nowy Forester. Ostatecznie padło na Audi i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Samochód jest rewelacyjny. Jakość wykończenia i materiały bardzo dobre.

dodano 23.04.2009 18:16:50 przez

Za te pieniądze można mieć szybszy, równie komfortowy i dwa razy większy samochód klasy średniej. No ale wtedy nie ma tych 4 fajnych kółek na masce i kierownicy. No i tylnej klapie. Poważny dylemat...

dodano 05.12.2008 20:52:17 przez

Według mnie auto bezkonkurencyjne w swojej klasie!!! wachałaem się miedzy nim a nową hondą Accord - padło na A4 i nie żałuje :)

dodano 25.09.2009 20:43:00 przez

Ten samochód jest dlamnie idealny - Jest bardzo ładny (polecam xenony) ,ludzie sie często za nim oglądają :)

dodano 08.01.2009 01:05:04 przez

Ze wszystkich aut, którymi jeździłem, to jest poprostu inna liga.

dodano 12.02.2009 21:05:22 przez

jestemm zawiedziony jakością lub lepiej całkowitym jej brakiem.

dodano 11.01.2009 09:53:49 przez

jestem bardzo zadowolony!ponownie kupiłbym AUdi

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 DIESEL RWD

Rocznik: 2013. Przebieg: 9 200 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Demonstracyjny Infiniti Q50 BASE DIESEL RWD

Demonstracyjny Infiniti Q50 BASE DIESEL RWD

Rocznik: 2013. Przebieg: 10 000 km. Silnik: 2.1 170KM, diesel.

Auta taniej niż w salonie

Kierowcy, którzy oglądali Audi A4, oglądali także

Dowiedz się więcej o Audi A4

Przeczytaj o Audi A4

Audi A4 B8 - urzeka, czy odpycha?
Audi A4 B8 - urzeka, czy odpycha? Po drogach poruszają się dwa typy kierowców. Pierwszy typ uwielbia, gdy przechodnie pokazują na niego palcami. Dlatego jeżeli ma pieniądze, to kupuje Pagani Zondę, a jeżeli ich nie ma, to zadowala się jaskrawo-zielonymi alufelgami do swojego leciwego auta. I kilkoma spoilerami. Drugi typ jest z kolei dużo spokojniejszy, dlatego wystarczy mu estetyczne auto, które ma klasę i szyk. Ot - choćby takie z półki Premium rodem z Niemiec. Jakie jest Audi A4 B8?

Audi A4 B8 2.0 TDi 140KM 2008-2011 20