Audi A4 B8 2.0 TDi 140KM 2008-2011 - Oceń swoje auto

(32 oceny)

Audi A4 B8 Limousine - Oceń swoje auto Limousine

(50 ocen)

Oceny Audi A4 B8 2.0 TDi 140KM 2008-2011

2% lepiej niż w segmencie Klasa średnia (4,18)

dodano 27.06.2009 przez

Miał być "detronizator" jak sugerowały pisma a wyszła kontynuacja b7 z bardziej komfortowym zawieszeniem i mniejszymi wibracjami silnika. Niestety - wykończenie wnętrza sprawia wrażenie tańszego niż w b7. Podłokietnik skrzypi niemiłosiernie. To samo - uchwyty zamykania drzwi. Może zacznę je smarować tylko nie wiem jeszcze gdzie. Kuriozum to ten plastik malowany na srebrno wokół liczników - zamówiłem jasne wnątrze, żeby tak się nie odcinał ale to kiepskie jest, po prostu. I ten sam materiał wokół skrzyni biegów. Puknąć w niego paznokciem to słychać jakby miał 0,1 mm grubości. Mam wrażenie, że oprę się kolanem to wgniotę. No i też skrzypi. Fotele bez lędźwiowej regulacji - kolejny brak. Siedzisko trochę gniecie w tyłek ale może się podda z czasem. Volvo w standarcie dawało reg. lędźwi i podparcia ud - w audi trzeba by zamówić sportowe fotele. Poza wyższą ceną mają ten feler, że jak się troche powiercić - wydają stuki z tego wysuwanego elementu. Dobry patent ale wykonanie średnie więc zrezygnowałem.

dodano 18.06.2009 przez

Witam was wszystkich i musze rzec ze to auto pozostawia jeszcze wiele do zyczenia jakosc wykonania jest kiepska i mnie wcale nie zadowala mialem przyjemnosc jechac tym autem ponad 1000km i byla to moja najgorsza podroz jaka w zyciu odbylem . Fotele sa bardzo ale to bardzo nie wygodne brakuje im komfortu Mercedesa i Saaba!!!. Co do silnika to tez nie najlepszy 2.0TDI 143km 6 man. elastycznosc nie za dobra (5 os.+ bagaz). Trzy dorosle osoby z tylu mecza sie zero miejsca nad glowa i na nogi. Trudne wsiadanie do tylu przez waskie tylne drzwi. Boczna linia samochodu od slupka A do slupka C jest taka sama jak w modelach od 95 roku.Bagaznik pomimo 480 Litrow jest trudny w zaladunku poprzez maly otwor klapy bagaznika.Podsumowujac Audi A4 nie jest godzien bycia nazwanym najlepszym w swojej klasie gdyz sa lepsze auta jak w/w .

dodano 24.06.2009 przez

Mam przeczucie że kolega co wystawił tą negatywną opinie przedemną to chyba naprawde to nawet nie siedział w tym aucie . Bo takich bzdur to ja jeszcze nie czytałem i po przeczytaniu jego opini wynika że jest fanem merca , chyba każdy kto jezdził nowym a4 oraz nową c-klasa( samochody w tej samej klasie) stwierdzi że to Audi jakościowo( i nie tylko) jest o wiele lepszym autem.Gosc przejechał sie kawałek tym autem i wystwaił mu opinie - powinni zkazać wypowiadania się tu osobom które nie sa wąlscicielami lub nie użytkują danego auta na codzień - bo poźniej rózni dziwni ludzie piszą tu swoje kretynskie opinie na temat auta którym tak naprawde nie jedzili.

dodano 29.04.2008 przez

Zastanawiałem się na SUV-em typu Outlander czy nowy Forester. Ostatecznie padło na Audi i jestem z tego wyboru bardzo zadowolony. Samochód jest rewelacyjny. Jakość wykończenia i materiały bardzo dobre.

dodano 23.04.2009 przez

Za te pieniądze można mieć szybszy, równie komfortowy i dwa razy większy samochód klasy średniej. No ale wtedy nie ma tych 4 fajnych kółek na masce i kierownicy. No i tylnej klapie. Poważny dylemat...

dodano 05.12.2008 przez

Według mnie auto bezkonkurencyjne w swojej klasie!!! wachałaem się miedzy nim a nową hondą Accord - padło na A4 i nie żałuje :)

dodano 25.09.2009 przez

Ten samochód jest dlamnie idealny - Jest bardzo ładny (polecam xenony) ,ludzie sie często za nim oglądają :)

dodano 08.01.2009 przez

Ze wszystkich aut, którymi jeździłem, to jest poprostu inna liga.

dodano 12.02.2009 przez

jestemm zawiedziony jakością lub lepiej całkowitym jej brakiem.

dodano 11.01.2009 przez

jestem bardzo zadowolony!ponownie kupiłbym AUdi