Ocena kierowcy - Audi Allroad C5

Silnik 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW
Rok produkcji 2005
Audi Allroad C5 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW 2000-2005 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : naprawde dopracowane
bardzo fajny samochod, na kazdy rodzaj drogi, pneumatyczne zawieszenie jest super, mozna jechac po szutrowej drodze z przeswitem 22 cm i za chwile 200 km/h a auto samo ustawi nam przeswit. Drogi w utrzymaniu, ok ale cos za cos Nie polecam modeli powypadkowych , moga byc same problemy oraz modeli TDI , jeze;li brac ten samochod to tylko z silnikiem 2.7 T , mi wiecej nie potrzeba
ładnie przyspiesza, nie ma turbodziury, biorac pod uwage wage tego samochodu ( blisko 1900 kg) to sportowe auto to nie jest ale z wyprzedzaniem nikt nie bedzie miał najmniejszego problemu, dobrze wyciszony
płynnie, tiptronic jest super
doskonale trzyma sie drogi, zawieszenie o niebo lepsze niz w XC70
z przodu super, w tył koniecznie parktronic, nic nie widac przy parkowaniu w miescie
wszystko na swoim miejscu, duzo miejsca z przodu i z tyłu dla 5 osób, bez ekstrawagancji, typowe dla niemieckich samochodów, dla mnie super ale oczywiscie rzecz gustu
5+, nic dodac nic ujac,
bez komentarza, w XC70 jest dla mnie mniej miejsca z przodu
ładnie wyciszone autko, przy 160 tylko szum opon w VOLVO XC70 generalnie znacznie głosniej powyrzej tej predkosci
nie bedziemy sie oszukiwac, spalanie w trasie około 13-14 l/100km, miasto jak poszalec to i ze 18-20 l/na 100 km Jak kogos stac na ALLROAD to nie powinien szukac tu oszczednosci chociaz przyznaje ze myslałem ze 2.7 T ma znacznie wiekszy apetyt na beznyne, naprawne nie jest zle..
moje wycenione na 120 tys, za te pieniadze naprawde godne polecenia, nic lepszego nie znajdziecie jezeli lubicie od czasu do czasu zjechac z asfaltu...
na razie bez usterek, co prawda samochod jest z salonu i bezwypadkowy, nie wiem jak wyglada usterkowosc modeli typu wyklepany lub złozony z dwoch, ALLROAD jest dosyc solidnym samochodem.
2,7 T jest zdecydowanie mniej awaryjny od TDI który jest znacznie tanszy..., polecam dokładnie sprawdzic zawieszenie przed kupnem, dosyc drogie w serwisie do naprawy..

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.7 V6 biturbo 250KM 184kW [l/100km]

15,6