Lista ocen BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87 (92) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~eRni
Hatchback 5d E87 1.6 116i 115KM 85kW
Wyciszenie jest umiarkowane. Na plus wpływa ogólna solidność karoserii, elementów zawieszenia i silnik, który nie wydaje nieprzyjemnych dźwięków. Na minus należy zaliczyć niską jakość niektórych plastików, które potrafią się odezwać, lekkie szumy z okolic ramek szyb, słabą izolację od odgłosów zewnętrznych. Osoby nieprzyzwyczajone do tylnego napędu mogą zwrócić uwagę na szumy dochodzące z okolic tunelu środkowego czy tylnej osi. W przypadku...
~jaKubson
Hatchback 5d E87 2.0 118d 122KM 90kW
To chyba największy minus tego samochodu - może to tylko dotyczy mojego egzemplarzu ale jeździłem też innymi i było podobnie. Dosyć twarde zawieszenie + często występujące opony typu run flat powodują ,że zawieszenie dostaje na naszych dziurawych drogach , pracują plastiki w środku i po jakimś czasie słychać skrzypienie , trzaski itp... da się z tym żyć natomiast BMW to trochę nie przystoi.
~ja
Hatchback 5d E87 1.6 116i 122KM 90kW
Wyciszenie w porównaniu do forda scorpio, fiata seicento czy hondy civic to autka które mieliśmy wczesniej super!!! Zarówno na autostradzie przy prędkosci 100 :) kilka kilometrów nie będę pisał ile dokladnie radia słucha się idealnie. Bez problemów można również prowadzić rozmowę. W mieście tak samo samochód jest dobrze wyciszony.
~moltobene@op.pl
Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW
Kabina jest bardzo dobrze wyciszona od dźwięków pochodzących z zespołu napędowego i jezdnego. Jeśli zaś chodzi o szumy opływającego powietrza, to inni potrafią to zrobić lepiej. Nie ma oczywiście żadnego dramatu i nawet przy wyższych prędkościach (160 - 190 km/h) można swobodnie prowadzić rozmowę, bez przekrzykiwania się.
~KvM
Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW
Diesel jest męczący sam w sobie na szczęście po zatrzymaniu automatycznie się wyłącza. Przy wyższych prędkościach jest nieźle dzięki b długim biegom. Przy 210 km/h silnik ma zaledwie 3500 obr/m . Szumy powietrza b. umiarkowane. Generalnie wyciszenie zasługuje no czwórkę z plusem. Byłaby piątka gdyby nie klekot diesla.
~housebee
Hatchback 5d E87 1.6 116i 115KM 85kW
Tu znowu pokuszę się o porównanie do Punta II. Niebo a ziemia, w końcu można spokojnie śmigać po autostradzie. Jest cicho i można rozmawiać nie podnosząc głosu, co przy dłuższej jeździe jest nie bez znaczenia. Narzeczona w końcu może się wyspać w trasie :) Do 130km/h jest miło i dostojnie.
~Macko40
Hatchback 5d E87 2.0 120d 163KM 120kW
Miałem dać 4 gwiazdki, za średni szum powyzej 140km/h oraz za to, że silnik jest słyszalny.. Ale przypomnialem sobie moje przygody z jego konkurentami (ostatnio nawet sprawedzałem o polowe mlodszego DS3... Żenada) i sądzę, że ma zasłużone 5 gwiazdek
~Mick
Hatchback 5d E87 2.0 118d 143KM 105kW
Bardzo cichy w środku, co już wcześniej pisałem. Nawet przy 180km/h można rozmawiać nieco podniesionym głosem. A przy 130km/h tylko szumy. Może szkoda że silnika bardziej nie słychać, ale to diesel, więc dźwięk nie jest aż tak ładny jak pewnie jest w 130i :D
~mekanik
Hatchback 5d E87 1.6 116i 115KM 85kW
Jak na swoją klasę jest ok - bez cudów, ale da się wytrzymać. Niemniej jednak polecam zastosować dodatkowe wygłuszenie nadkoli - po wygłuszeniu całego auta stwierdzam, że to element przepuszczający najwięcej hałasów.
~mario_o
Hatchback 5d E87 2.0 120d 163KM 120kW
Samochód jest rewelacyjnie wyciszony. Przy prędkości w granicach 140 km/h w wnętrzu panuje praktycznie cisza, jedynie słychać delikatny szum powietrza. Można bez problemu rozmawiać półgłosem, nawet przy wyższych prędkościach.
BMW Seria 1 E81/E87 Hatchback 5d E87